מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


  סילר

  מהו סילר? 

  סילר, הוא נוזל שקוף שמטרתו להיספג לתשתית טבעית (בטון, אבן, שיש וכד’) על מנת לייצר שכבת הגנה אשר תפקידה לדחות ואף למנוע ספיגה של נוזלים ולכלוכים, כגון : מים, מי גשמים מלוכלכים שומנים, סוגים שונים של מיצים, נוזלים, תרכובות של מזון ועוד. מגוון הסילרים של חברתSAG   ידועים בעמידותם ובאיכותם ונמכרים כבר שנים רבות לפרויקטים מובילים ברחבי הארץ וכיום גם לשוק הפרטי ואף ליישום עצמי בקלות ויעילות.

  יישום ויתרונות השימוש בסילר

  תחילה חשוב ליישם את הסילר על תשתית טבעית מיד עם סיום החיפוי או הריצוף ולאחר ניקוי ייסודי של התשתית המדוברת. המשטח המטופל חייב להיות יבש לחלוטין ונקי מאבק או מכל סוג של לכלוך ( חול, כתמי שמן, טחב, עובש וכו’). יש לאוורר כמה שיותר את אזור העבודה עם הסילר. במקומות סגורים מומלץ לחבוש מסכה וכפפות בזמן היישום. טרם השימוש בסילר יש לנסות בפינה נסתרת על גבי שטח קטן ורק לאחר קבלת תוצאה רצויה, להמשיך לשאר המשטח.

  הוראות השימוש המומלצות: לערבב היטב את הסילר לפני ותוך כדי השימוש. ליישם שכבה נדיבה עם מברשת/ רולר / התזה באייר לס, אין ליישם על משטח רטוב, או אם יש צפי לגשם ב 48 שעות הקרובות. זמן אשפרה – 48 שעות

  • חשוב לשים לב כי תשתית לחה ומלוכלכת לא תאפשר הספגה מלאה ועמוקה של הסילר ועלולה ליצור לכלוך ולחות כלואה ובכך לגרום ליישום כושל!

  היתרונות שיש בשימוש הסילרים של חברת SAG- 

  1. הסילרים מיוצרים בטכנולוגיה מיוחדת, אינם רעילים מיוצרים על בסיס מים וקלים ליישום עצמי.
  2. הסילרים נותנים מענה לכול סוגי האבן והתשתיות הטבעיות.
  3. הסילרים מאפשרים בחירה והתאמה לגוון שהלקוח מעונין.
  4. הסילרים מותאמים למזג האויר בארץ , עמידים מאוד ואינם מושפעים  מ  UV 
  5. הסילרים שומרים על האבן ואינם מצהיבים על האבן.
  6. הסילרים מגנים מצד אחד ונושמים מצד שני ובכך מאפשרים לאבן ולמערכת כולה לנשום ולכן הנוזלים אינם נלכדים והנראות היא אחידה וחלקה תמיד .
  7. שטח הכיסוי של החומר מספיק 10-14 מטר לליטר (תלוי בסוג האבן )גבוה פי 2 בהשוואה למתחרים.
  8. הסילרים קיימים בליטר או בחמישה ליטר

   

  B S810 הינו סילר חזק במיוחד בעל מראה מט משי, משמש להגנה על משטחי ריצוף ותשתיות חוץ המצריכים הגנה חזקה ולאורך זמן. 

  207  RZ סילר אקולוגי, הידרופובי, שקוף, על בסיס מים בגימור מט (מראה טבעי).

  805 BS – סילר ייחודי במראה רטוב (מבריק), הידרופובי, לשימוש חיצוני ופנימי בעל עמידות גבוהה מעניק לתשתית מראה רטוב גם לאחר הייבוש. 

  אסתטיקה – בהחלט שיקול מהותי 

  תענוג שאפשר לבחור את הנראות שהיינו רוצים להעניק לאבן. ניתן ליישם סילר במראה טבעי, מט משי ומראה רטוב. כל אחד מהאפשריות תשנה לגמרי את הנראות של האבן. כך שהבחירה לגמרי תלויה גם בטעם אישי והעדפה. מה שבטוח שימוש בסילרים של חברת SAG, מעבר להגנה על התשתית יספק גם הגנה ומניעה של תופעות שהן תכונות של אבנים טבעיות למשל: מלחים, אבנית ועלייה של חומרים נוספים העולים מן הקרקע. אסכם ואומר כי טיפול חכם ונכון יסייע למנוע שחיקה ולכלוך וכך תשמרו על תשתית נקייה ואחידה לאורך זמן .

  הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

  ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

  כנסו לחנות Online
  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים
  עגלה פריט הוסר. Undo
  • אין מוצרים בעגלת קניות.