טיפול והגנה על עץ

לשמירה והגנה על העץ ישנם מספר כללים עיקריים שיש ליישם. ראשית יש לדעת איך לנקות את משטח העץ, חומר הניקוי וכמובן אופן הניקוי הינם דברים חשובים שיש לשים דגש בעת שמירה על משטח העץ.

ניקוי ושימור משטחי עץ.

דרכי הניקוי ושימור של משטחי העץ כוללים מספר צעדים בסיסיים אך חשובים :

1.לפני ניקוי ושימור העץ יש לִשְׁאוֹב את הגרגירים או האבנים הקיימים על המשטח וזאת כדי למנוע היווצרות של שריטות וחריטות בלתי רצויות. השאיבה תתבצע באמצעות ידית מיוחדת המתחברת לשואב ובסופה ישנו מברשת עדינה. אין להשתמש במחבר השפיצי העשוי מפלסטיק , השימוש במחבר זה עלול לגרום לשריטות במשטח העץ.
2.בעת ניקוי ושימור משטח העץ יש להשתמש במוצרים המתאימים לאותו סוג עץ ספציפי , כל חומר שאינו מתאים עלול לגרום לנזק בלתי הפיך.

התאמת תכשיר הניקוי לסוג משטח העץ.

בתום הניקוי ולשימור של משטח עץ רך, יש להשתמש בצבע יסוד Wood Cream clear. צבע יסוד זה משולב תכונות ייחודיות המחדירות את החומרים הפעילים לתוך העץ וכך מעניקים הגנה משולבת ומקיפה במריחה אחת בלבד, כמו כן ניתן להשתמש במוצר לטיפול תמיכתי בחיפוי חיצוני, גדרות, פרגולות, סוככים וגגוני חניון. הצבע מגיע במרקם משחתי שאינו מלכלך או מטפטף מה שמאפשר חסכון אדיר בעלויות. הצבע משולב פורמולה חדשנית המאפשר שמירה אינטנסיבית על העץ מפני עובש ופטריות וכך מעניק מראה אחיד ולעץ לאורך זמן. לפני השימוש בצבע אין צורך לקלף את השכבה העליונה מהעץ, חסכון בעבודה וזמן מיותר. התכשיר משולב חומר מיוחד נגד מזיקים מה שמעניק לעץ עמידות גבוה כמעט מכל סוגי חרקי העץ.

להסרת צבעים עיקשים ומדבקות יש להשתמש בתכשיר ייעודי B4 GRAFFITECH המשאיר את המשטח נקי וחלק. תכשיר ניקוי זה מאפשר הסרה של צבעים כגון : גרפיטי, כתמי צבע וכתמי דיו. בשל היותי בעל השפעת PH ניטרלי הוא מתאים לרוב סוגי המשטחים עדינים וקשים, לדוגמא : עץ, זכוכית, מתכת, שיש, אבן טבעית, קרמיקה, גרניט פורצלן ,עץ ,פלסטיק,PVC,בטון ועוד…
כיום, אנשים רבים מנקים את משטחי העץ בחומרים לא מתאימים מה שגורם לעץ לאבד את הברק והמגע וכמו כן לפגוע בו , נזקים אלה הם נזקים בלתי הפיכים ולכן לפני רכישת משטחי עץ יש להתאים את חומר הניקוי והשימור לאותו משטח. SAG CHEMICAL SYSTEMS LTDמשמשת כנציגה הרשמית והבלעדית של חברת REMMERS גרמניה לטיפול והגנה על משטחי עץ, ומפיצה בלעדית את החומרים המצוינים במאמר זה.


בעל עסק?
מעוניין להצטרף למאות לקוחות מרוצים?


הצטרף להצלחה עוד היום!

מתעניין באחד המוצרים שלנו ?
חפש את החנות הקרובה לביתך!


קח אותי לחנות הקרובה

בעל עסק?
מעוניין להצטרף למאות לקוחות מרוצים?


הצטרף להצלחה עוד היום!

מתעניין באחד המוצרים שלנו ?
חפש את החנות הקרובה לביתך!


קח אותי לחנות הקרובה