מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


  דבק קרמיקה

  דבק קרמיקה בעיקרו משמש להדבקת אריחי קרמיקה. למשל, לקירות ורצפות חדרי אמבטיה ושירותים, ריצוף חדרי מגורים וחללי עבודה חיפוי קירות ועוד.

  ניתן ליישם דבק קרמיקה על גבי מגוון רחב של תשתיות, ולכן בחירת דבק הקרמיקה מאוד אקוטית כיוון שכל אריח קרמיקה משמש לייעוד שונה ומודבק על משטחים היכולים להשתנות בהתאם לצרכים. ומכאן תכונות הדבק מאוד מהותיות.

  ישנם סוגי דבקים לקרמקיה, בחירה נכונה של דבק קרמיקה, דבק אפוקסי לקרמיקה, דבק קרמיקה ועוד.  שימוש נכון בדבק יקבע בהחלט את תוצאת העבודה בשטח. אך, אם לאחר ביצוע העבודה נשארו שאריות דבק לחברת SAG פתרונות ניקוי מקצועיים, בהחלט יש פתרון יעיל, מהיר וממוקד.

  איך מסירים שאריות של דבק קרמיקה 

  דבק קרמיקה הוא אחד מהדבקים הנפוצים בענף הבנייה והשיפוצים. הדבקת קרמיקה יכולה להיות פתרון מעולה לשינוי אווירה, ליצירה חדשה והנה יצרנו חלל חדש בבית.

  חלק מאיתנו בוחרים להיכנס להרפתקה ולבצע את השיפוץ והחידוש לבד.

  היצירה מקסימה בפני עצמה אך לעיתים נמצא את עצמנו עם שאריות דבק ושאריות בנייה בכמות מכובדת, שלא נצלח להסיר עם חומרי הניקיון שיהיו לנו בארון הנמצא מתחת לכיור והמון דבקים לקרמקיה על האריח.

  תתפלאו לשמוע כי לעיתים גם אנשי מקצוע שמעולים בתחומם משאירים לא מעט שאריות צמנט ( רובה, טיח, מלט, בטון, דבק קרמיקה) שהלקוח הפרטי מתמודד עמם לאחר העבודה. תרשו לי לגלות לכם סקופ ואף לומר כי לרוב, סוגי דבק קרמיקה יהיו על בסיס צמנט, כלומר תערובת של חומר מליטה כמו למשל מלט ומים. ולכן הסרת שאריות דבק שנשארות על גבי האריח עלינו להשתמש בתכשיר המפרק צמנט.

  חברת SAG  פתחה תכשיר ניקוי להסרת צמנט

  . MR800 תכשיר מרוכז הניתן לדילול עם מים, ימיס את שאריות הדבק והצמנט הנותרו בשטח. בתכשיר זה נשכיל להשתמש כאשר עוצמת הלכלוך שנותרה בשטח היא גדולה. באם עוצמת הלכלוך קטנה עד בינונית ניתן להשתמש בתכשיר  MR400  בעל אותן התכונות אך מגיע מדולל. 

  סוגים של דבקים

  בשוק קיימים לא מעט סוגי דבקים וכפי שאמרנו כל דבק מיועד למטרה שונה. ישנם דבקים מסוג אפוקסי, דבק אלומיניום, דבק אקרילי, דבק pvc, דבק סטיק, דבקים במרקמים שונים, חוזק ועמידות שונה ועוד.

  חשוב לזכור כמה דברים.

  1. תפקידו של דבק הקרמיקה הוא להדביק את האריח בחוזקה רבה למשטח עליו הוא מונח על מנת למנוע תזוזה, עליו לעמוד בשינויי האקלים, טמפרטורה ולעמוד בעומסי המשקל ולכן עליו להתאים לתשתית אליה הוא מודבק.
  2. מכיוון שיש מגוון סוגים של דבקים לא כל תכשיר ניקוי יסיר את כל סוגי שאריות הדבק. בחברת SAG השכילו להבין זאת ופיתחו תכשיר לכל בעיה. למשל להסרת דבק אלומיניום ( על בסיס סיליקון) הספריי  B4 יפרק את השאריות. דוגמא נוספת, שאריות של דבק אפוקסי התכשיר BM107 יפרק את שאריות הדבק.
  3. לסיכום, אם בחרתם לצאת למסע של התחדשות, תזכרו שניתן לפתור ולהסיר את כל שאריות הלכלוך שנותרו בשטח. כל שעליכם לומר הוא עם מה השתמשתם ועל איזו תשתית. עצה ידידותית נוספת- הצטיידו בשפכטל פלסטיק. ? 

  הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

  ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

  כנסו לחנות Online
  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים
  עגלה פריט הוסר. Undo
  • אין מוצרים בעגלת קניות.