מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


  רובה אפוקסית היתרונות

  במאמר הבא, נסביר לכם מדוע מדוע מומלץ להשתמש ברובה אפוקסית עמידת UV בחדרי אמבטיה ומרפסות שמש ולא ברובה אקרילית/צמנטית.

  רובה אפוקסית הפכה להיות יותר ויותר פופולרית בקרב בעלי מקצוע. ישנם יתרונות רבים לשימוש ברובה אפוקסית.

  בניגוד לרובה אקרילית אבקתית בעלת ספיגות . הרובה האפוקסית הינה רובה דו רכיבית כלומר השימוש מתבצע על ידי הוספת תוסף ייחודי לתערובת וכך נוצר קשר אפוקסי חזק ובלתי נפרד לאורך שנים. הרובה האפוקסית הינה רובה עמידה במיוחד לנוזלים שונים וחומציים, בקרינת UV ובתנאי האקלים הקשים ביותר.

  MAGIK EPOXY – רובה אפוקסית למילוי מישקים

  טיח אפוקסי מוצק הניתן לניקוי במים וסבון, מיועד…
  243.00

  הרובה האפוקסית אינה סופגת מים או נוזלים אחרים מה ששומר עליה לאורך זמן מהשחרה עקב ספיגת לכלוכים או התפוררות ובכך מונע חלחול של נוזלים מתחת לאריח ויוצר מערכת ריצוף אטומה לחלוטין.

  חלחול של נוזלים מבעד למישקים (פוגות) גורם לנזק בלתי הפיך למערכת הריצוף וקירות המבנה בכך שנוצרת שכבת נוזלים מתחת לאריח מה שעלול לגרום לטחב עובש וריקבון המשפיעות על בריאות הדיירים.

  אנו נתקלים בלקוחות רבים שיוצרים עמנו קשר לגבי רובה בחדרי האמבטיה שהתפוררה, נסדקה, שקעה או השחירה ולכן אנו ממליצים על החלפת הרובה הקיימת לרובה אפוקסית בעלת אורך חיים משמעותית רבה יותר ומעניקה מראה אחיד בכל האריחים.

  חדרי אמבטיה ומרפסות הם מקומות בעלי מגע רב עם נוזלים ולחות מה שפוגע בצורה אינטנסיבית ברובה. השימוש ברובה אקרילית/צמנטית הינו זמני והרובה עלולה להינזק תוך מספר חודשים ולכן בכל מקום לח או רטוב מומלץ להשתמש ברובה אפוקסית.

  לאור הניסיון והנזקים הבלתי הפיכים שנגרמו עקב שימוש ברובה אקרילית/צמנטית במקומות רטובים ולאחר שנים של מחקרים, אנו ב-SAG פיתחנו את הרובה האפוקסית העמידה והגמישה ביותר. הרובה על בסיס מים ניתנת לגיוון בכל צבע מה שמעניק לה את התואר : מוצר אקולוגי שאינו פוגע בסביבה. השימוש ברובה זו מונע נזקים בלתי הפיכים לתשתית הבניין ומעניק מראה נקי לאורך זמן. הגמישות של הרובה מאפשרת עמידות גבוהה בתזוזות הבניין וגם ניקוי מהיר ויעיל בזמן השימוש.

  הרובה האפוקסית קלה לניקוי בזמן המריחה ספוג ואו מטלית עם מים בלבד בניגוד לרובה אפוקסית של חברות אחרות מסובכות לניקוי ומצריכות ניקוי עם ממסים ומשאירות ענני כתמים באריח לאחר השימוש.

  חשוב לדעת שהניקוי צריך להתבצע בצמוד למריחת הרובה ולא לאחר תקופת הייבוש.

  רובה אפוקסית אקולוגית על בסיס מים עמידה בתקן בריטי מתקדם

  רובה אפוקסית למילוי מישקים טיח אפוקסי מוצק הניתן לניקוי במים וסבון, מיועד… ₪243.00 הוספה לסל צפייה במוצר

  ההבדל בין רובה אפוקסית לרובה אקרילית

  הרובה  הנפוצה מבין השתיים היא הרובה האקרילית היות ורוב העבודות הפרטיות ( בבתי מגורים)  נעשית עם החומר האקרילי ( צמנטי) .

  הרובה האפוקסית הופכת בשנים האחרונות להיות נפוצה יותר , היות והצרכנים הבינו את יתרונותיה הרבים ומוכנים להשקיע במוצר איכותי שנותן מענה לטווח הארוך .

  הרובה האפוקסית היא  למעשה תרכובת של שניים או שלושה מרכיבים (דו או תלת קומפוננטית) מדובר בתהליך כימי סגור שבו ניתן לקבל תוצאה מרשימה ואמינה אשר מחזיקה מעמד ונשארת בדיוק אותו דבר למשך שנים רבות .

  היתרונות העיקריים  ברובה האפוקסית הינם :

  חומר שאינו סופג, נשאר נקי לעד, אין צורך בתחזוקה, משמש גם כמערכת איטום עליונה לכל דבר, אין אפשרות להתפתחות פטריות או נזילות והצבע אינו דוהה.

  יישום חד פעמי איכותי מבטיח שקט לשנים קדימה

  חסרונות הרובה האפוקסית:

  חומר יחסית יקר, לא כל בעל מקצוע יודע לבצע עבודות  באפוקסי. חוסר יידע ביישום יכול לפגוע באיכות החומר היות והרובה האפוקסית מתייבשת במהירות .

  קיים מגוון צבעים מוגבל בשוק .

  יתרונות הרובה האקרילית:

  חומר קל לעבודה ,קל ליישום ,קל בניקוי לאחר היישום,  כמו כן מגוון גדול של מניפת גוונים, זול יחסית, כמעט כל בעל מקצוע יכול לעבוד איתה ולקבל תוצאות טובות, זמינה בכל חנות.

  חסרונות הרובה האקרילית:

  הרובה האקרילית אינה אטומה וסופגת לכלוכים , שומניים ועוד מה שגורם לרובה לאבד את צבעה המקורי, הרובה האקרילת לעיתים דוהה , מתכלה ודורשת תחזוקה שוטפת . לאחר כמה שנים כאשר השחיקה משמעותית נדרש לבצע חידוש לרובה תהליך מייגע ומלכלך .,

  לסיכום, תוצאת השימוש ברובה אפוקסית תמיד תהיה כדאית היות ולטווח הארוך כולנו מחפשים ״שקט״ , מעט התעסקות בתחזוקה ושמירת המוצר כמו ביום ההתקנה שלו .

  הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

  ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

  כנסו לחנות Online
  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים
  עגלה פריט הוסר. Undo
  • אין מוצרים בעגלת קניות.