מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


אין לך מוSAG איך לנקות את הכתם?

שלחו לנו תמונה ואנו נחזור עם פתרון מדויק עבורך!היתרונות של רובה אפוקסית

במאמר הבא, נסביר לכם מדוע מדוע מומלץ להשתמש ברובה אפוקסית עמידת UV בחדרי אמבטיה ומרפסות שמש ולא ברובה אקרילית/צמנטית.

רובה אפוקסית הפכה להיות יותר ויותר פופולרית בקרב בעלי מקצוע. ישנם יתרונות רבים לשימוש ברובה אפוקסית.

בניגוד לרובה אקרילית אבקתית בעלת ספיגות . הרובה האפוקסית הינה רובה דו רכיבית כלומר השימוש מתבצע על ידי הוספת תוסף ייחודי לתערובת וכך נוצר קשר אפוקסי חזק ובלתי נפרד לאורך שנים. הרובה האפוקסית הינה רובה עמידה במיוחד לנוזלים שונים וחומציים, בקרינת UV ובתנאי האקלים הקשים ביותר.

הרובה האפוקסית אינה סופגת מים או נוזלים אחרים מה ששומר עליה לאורך זמן מהשחרה עקב ספיגת לכלוכים או התפוררות ובכך מונע חלחול של נוזלים מתחת לאריח ויוצר מערכת ריצוף אטומה לחלוטין.

חלחול של נוזלים מבעד למישקים (פוגות) גורם לנזק בלתי הפיך למערכת הריצוף וקירות המבנה בכך שנוצרת שכבת נוזלים מתחת לאריח מה שעלול לגרום לטחב עובש וריקבון המשפיעות על בריאות הדיירים.

אנו נתקלים בלקוחות רבים שיוצרים עמנו קשר לגבי רובה בחדרי האמבטיה שהתפוררה, נסדקה, שקעה או השחירה ולכן אנו ממליצים על החלפת הרובה הקיימת לרובה אפוקסית בעלת אורך חיים משמעותית רבה יותר ומעניקה מראה אחיד בכל האריחים.

חדרי אמבטיה ומרפסות הם מקומות בעלי מגע רב עם נוזלים ולחות מה שפוגע בצורה אינטנסיבית ברובה. השימוש ברובה אקרילית/צמנטית הינו זמני והרובה עלולה להינזק תוך מספר חודשים ולכן בכל מקום לח או רטוב מומלץ להשתמש ברובה אפוקסית.

לאור הניסיון והנזקים הבלתי הפיכים שנגרמו עקב שימוש ברובה אקרילית/צמנטית במקומות רטובים ולאחר שנים של מחקרים, אנו ב-SAG פיתחנו את הרובה האפוקסית העמידה והגמישה ביותר. הרובה על בסיס מים ניתנת לגיוון בכל צבע מה שמעניק לה את התואר : מוצר אקולוגי שאינו פוגע בסביבה. השימוש ברובה זו מונע נזקים בלתי הפיכים לתשתית הבניין ומעניק מראה נקי לאורך זמן. הגמישות של הרובה מאפשרת עמידות גבוהה בתזוזות הבניין וגם ניקוי מהיר ויעיל בזמן השימוש.

הרובה האפוקסית קלה לניקוי בזמן המריחה ספוג ואו מטלית עם מים בלבד בניגוד לרובה אפוקסית של חברות אחרות מסובכות לניקוי ומצריכות ניקוי עם ממסים ומשאירות ענני כתמים באריח לאחר השימוש.

חשוב לדעת שהניקוי צריך להתבצע בצמוד למריחת הרובה ולא לאחר תקופת הייבוש.

רובה אפוקסית אקולוגית על בסיס מים עמידה בתקן בריטי מתקדם.

הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

כנסו לחנות Online
חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים
עגלה פריט הוסר. Undo
  • אין מוצרים בעגלת קניות.