מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


  הצהרת נגישות

  SAG – פתרונות ניקוי מקצועיים  לניקוי, הגנה, תחזוקה ושימור

  חברת SAG , (להלן: “החברה”) פועלת ומקדמת את נושא הנגישות במסגרת החוק ורואה בלקוחותיה שהם אנשים עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לשירותים הציבוריים אותם מספקת החברה.

  הסדרי נגישות

  כחלק מפעולות ההנגשה, פעלה החברה להנגיש את המקום בו ניתן השירות, לרבות אתר האינטרנט של החברה, יידוע צוות העובדים בדבר איסור אפליה והדרכה במתן שירות נגיש.

  הנגשה כללית

  מרבית פעילויות החברה מתבצעות באמצעות אתר האינטרנט https://sagncs.co.il , לרבות הזמנות אונליין טלפוניות.  נקודת איסוף עצמית הינה בכתובת החורש 36 עתלית והיא נגישה וללא כל מגבלה .

  אין קבלת קהל הרכישה מתבצעת באמצעות רשתות השיווק והחנויות הפזורות בארץ. 

   

  נגישות באינטרנט 

  התאמות הנגישות באתר החברה בוצעו בהתאם להתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע”ג 2013, לתקן הישראלי “ת”י 5568 קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט” המבוסס על הנחיות WCAG-Web Content Accessibility Guidelines 2.0 לרמה AA ובכפוף לשינויים וההתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

  תקינה

  האתר נתמך על ידי הדפדפנים הנפוצים, בגרסתם העדכנית ביותר.

  האתר תומך בטכנולוגיות מסייעות ותמיכה בשימוש המקובל בהפעלה וניווט עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים Enter, Esc וכו’.

  הגדלת התצוגה באתר

  גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר, יכולים לעשות זאת באמצעות לחיצה בו זמנית על המקשים “Ctrl” ו “+” (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים הללו תגדיל את התצוגה, על מנת להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים  “Ctrl” ו “-” (קונטרול ומינוס).

  הפעלת האתר באמצעות מקלדת

  גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש “Tab” תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה בו זמנית על המקשים “Shift” + “Tab”  (שיפט וטאב) תחזיר את הסמן לקישור הקודם. לחיצה על מקש “Enter” תפעיל את הקישור המסומן.

  תמיכה בטכנולוגיות מסייעות 

  אתר האינטרנט שלנו, הינו אתר נגיש המותאם לשימוש אנשים עם מוגבלות, לרבות לאנשים עם מוגבלות ראייה או עיוורים ומאפשר תמיכה בתוכנת קריאת מסך. לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

  במידה ומצאתם באתר האינטרנט שלנו מידע שאינו נגיש לרבות תמונות, מסמכים, טבלאות מצגות וכו’ ו/או במידה וברצונכם לקבל מידע ו/או עזרה, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בקו ישיר שמספרו 0505528099 

  שרי שחם – אחראית נגישות בחברה

  אמצעים ליצירת קשר

  קיימים מספר אמצעים ליצירת קשר עימנו

  טלפון : 0509780400 פקס: 1599501777

  דואר אלקטרוני : info@sag.co.il

  שירות לקוחות אונליין 0509780400

  פניה באמצעות טופס  ” התאמת פתרון”  – ראו באתר

  פניה באמצעות הדואר: רח’ .האשל 1 קיסריה ת.ד 3126

  אשת הקשר : שרי שחם אחראית נגישות בחברה

  אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר והסביבה כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בהם  עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

  נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור, על מנת שנוכל לספק שירות מיטבי לקהל לקוחותינו.

  עדכון הצהרת הנגישות

  כשחומרי ניקוי אחרים לא מנקים...

  יש בשוק המון מוצרי ניקוי מצויינים שעושים את העבודה במקרים של לכלוך / כתמים רגילים , אך אין עוד מוצרי ניקוי מקצועיים שמנקים בדיוק , בעוצמה , במהירות ויעילות וללא כל חשש לפגיעה בתשתית.

  ברכישת מוצרי חברתנו, אתם רוכשים את החומר הפעיל המיועד לאותו כתם/ לכלוך עיקש שלא הצליח לרדת בשימוש עם מוצרי ניקוי אחרים.

  אתם לא רוכשים מאיתנו מים שאפשר למלא בכל ברז , צבע או ריח טוב שנעלם. אתם משלמים עבור חומר פעיל שבאמת יוריד את הכתם / לכלוך ויעשה את העבודה.

  הטכנולוגיה שפיתחנו פועלת באופן ייחודי וממוקד לפירוק הכתם/ לכלוך בקלות , ביעילות ועם אחראיות מלאה לתוצאות ולשמירה על התשתית הקיימת.

  ניסיתם כל כך הרבה מוצרים שעלו לא מעט כסף ולא באמת עשו את העבודה .... יש לכם כאן הזדמנות להשקיע פעם אחת ולקבל מוצר שעובד.

  ללא פגיעה בתשתיות

  חומר ידידותי לסביבה

  אחריות שהחומרים אכן תקינים

  כנסו לחנות Online

  הלקוחות שלנו

  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים
  עגלה פריט הוסר. Undo
  • אין מוצרים בעגלת קניות.