04-8255551

מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


  ניקוי עובש במקלחת

  אחת הבעיות היותר מטרידות שמתגלות מעת לעת בבתים פרטיים, מבנים עסקיים ומבנים ציבוריים כאחד, היא בעיית העובש בקירות. למרבה הצער, גם הקדמה הטכנולוגית המשמעותית ביותר איננה יכולה למנוע לחלוטין היווצרות של עובש. עם זאת, שימוש בחומר הניקוי הנכון יכול בהחלט להעלים את העובש ולטפל בו ביעילות. ניקוי עובש במקלחת הופך להיות קל ומהיר יותר. מהו בעצם עובש ולמה הוא בעייתי? איך ניתן לנקות עובש במקלחת ובכלל? היכן ניתן למצוא חומר ניקוי איכותי לטיפול בעובש? אם יש לך רצון להפטר מבעיית העובש – זה בדיוק המקום הנכון עבורך.

  ניקוי עובש במקלחת- מה זה עובש ולמה הוא בעייתי כל כך?

  ההגדרה הכללית ביותר של עובש גורסת כי העובש הוא השם הכללי למגוון רחב של סוגי פטריות ונבגים, המכסים משטחים שונים. העובש מופיע במזונות שנמצאים בתהליך ריקבון. ואולם יש לא מעט מקרים שבהם העובש מופיע על הקירות במבנים שונים. במקרה כזה, חשוב לטפל בו במהירות וביעילות. בדרך כלל, עובש מופיע במקום שבו יש לחות מצטברת שאיננה מטופלת, כמו נזילה בצנרת או חדירה של מים בעקבות גשמים. עובש מופיע לעיתים גם במקלחת, בדיוק מהסיבות שצוינו. הבעיה בעובש היא הפגיעה האפשרית שלו בבריאות הדיירים הנמצאים בסביבתו.

  איך לנקות עובש במקלחת?

  הדבר הראשון שיש לעשות כשמגלים עובש במקלחת ובכלל היא למצוא את הגורם לו. כאשר מטפלים בגורם לעובש, הוא עשוי להיעלם בעצמו. לחילופין, אחרי שמטפלים בגורמים לעובש אפשר להסיר אותו אחת ולתמיד. אפשר להסיר את העובש באמצעות ניקוי הקיר עם חומרים כדוגמת אקונומיקה, אך במרבית המקרים נשארות שאריות והעובש איננו מוסר לחלוטין. אפשרות נוספת, שהיא למעשה המועדפת, היא ניקוי עובש במקלחת ובכלל באמצעות נוזל 106OV מבית SAG. מדובר בנוזל ניקוי איכותי וחדשני, המסיר את כתמי העובש והצטברות הטחב בפעולת יישום מאוד פשוטה. לרסס, להמתין מספר דקות והעובש ייעלם. במקרי עובש קשים ניתן להיעזר בסקוטש רך לבן. לסיום לשטוף במים ולהמתין לייבוש מלא. אם יש לך בעיית עובש בבית ואם יש לך צורך להיפטר ממנה במהירות וביעילות, זה בהחלט המקום הנכון עבורך, באתר של חברת SAG תמצאו מגוון רחב של חומרי ניקוי יעילים במיוחד.

  ניקוי עובש בקיר

  הקירות של הבית הם ההגנה המשמעותית ביותר של הדיירים כנגד כל הפרעה או התערבות חיצונית. הקירות מפרידים בין החללים הפנימיים השונים, ואפשר לעשות בהם שימוש לשיפור ושינוי האווירה והמראה בבית. עם זאת, הקירות בבית עלולים, במקרים מסוימים, להפוך לבעייתיים מאוד. אחת הבעיות הללו היא הצטברות של עובש בקיר. מהו בעצם עובש ולמה הוא כל כך בעייתי? איך אפשר לבצע ניקוי עובש בקיר ובאילו חומרים יש להשתמש? היכן ניתן למצוא חומרי ניקוי איכותיים להסרת עובש? במאמר שלפניכם נשיב לשאלות הללו בצורה מקצועית.

  ניקוי עובש בקיר- מה זה עובש ולמה הוא בעייתי?

  השם עובש הוא השם הכללי למגוון רחב של פטריות ונבגים, אשר מצטברים על הקירות במקומות שבהם יש לחות גבוהה או רטיבות. האינדיקציה הטובה ביותר לכך היא העובדה שאם וכאשר יש נזילה מהצנרת מאחורי הקיר, מצטבר עובש על הקיר לאורך נתיב הזרימה של המים. צבעו של העובש ירוק, וככל שהבעיה חמורה יותר כך הכמות של העובש היא גדולה ומשמעותית יותר. הבעייתיות של העובש נובעת מהעובדה שחשיפה לעובש במשך תקופה ארוכה עלולה לגרום לבעיות רפואיות ולמחלות שונות. עיקר המחקרים הנוגעים לסכנות של העובש נערכו באזורים שונים בעולם אחרי שיטפונות או סערות, אבל התוצאות נכונות לכל מקום אחר. לפיכך, משהתגלה עובש בחלל מסוים או על קיר, יש לטפל בו באופן מיידי.

  איך אפשר לבצע ניקוי עובש מהקיר

  ניקוי עובש בקיר צריך להתבצע בצורה יסודית. בשלב הראשון יש לברר מה מקור העובש ולטפל בו. בשלב הבא יש לנקות את העובש באמצעות סמרטוט פשוט, טבול באקונומיקה או חומרים מסירי עובש בהתאם לייעוץ של מומחים לדבר. בהמשך, יש להסיר לחלוטין את כתמי העובש ולצבוע את האזור הנגוע. למען הסר ספק – עובש יכול להצטבר גם במקומות אחרים, בהתאם לרמת הלחות בסביבה ותכיפות הניקוי. אם יש לך עניין לבצע ניקוי עובש בקיר, זה בהחלט המקום הנכון עבורך. חברת SAG  מציעה מגוון רחב של חומרי ניקוי איכותיים, מסיר ומשמיד עובש וטחב OV106  יסיר את העובש מהקיר באופן מושלם בלי יותר מדי מאמץ.

   

  ניקוי עובש

  עובש הוא אחד הדברים שעלולים לגרום נזק משמעותי למי שנמצא בקרבתו לאורך זמן. לפיכך, ניקוי עובש איננו בגדר המלצה, והוא הכרחי עבור מי שמעוניין לשמור על הבריאות שלו, של בני המשפחה ושל כל מי שנמצא בסביבת העובש. מהו עובש ולמה הוא מסוכן? איך אפשר לנקות עובש ובאילו חומרים אפשר לעשות שימוש? איפה אפשר למצוא את החומרים המתאימים לניקוי עובש? במאמר שלפניכם נעסוק בסוגיות הללו ונביא תשובות ברורות לשאלות.

  ניקוי עובש -מה זה עובש ולמה זה מסוכן לבריאות?

  עובש הוא השם שניתן על ידי מומחים לפטריות ונבגים המכסים משטחים בגדלים שונים. בדרך כלל יש קשר הדוק בין לחות גבוהה לבין הצטברות של עובש. ככל שהלחות גבוהה יותר, וככל שהחלל מזוהם יותר ומלא אבק, יש סיכוי סביר להצטברות של עובש. המחקרים המשמעותיים ביותר בהשפעה של עובש על הבריאות נערכו במקומות שבהם היו גשמים כבדים או שיטפונות, שבעקבותיהם הצטברה כמות גדולה מאוד של עובש. המחקרים הוכיחו שכל מי שנחשף להצטברות של עובשים שונים, חשוף גם למחלות שונות. מי שנמצאים בסיכון הגבוה ביותר הם אנשים שמערכת החיסון שלהם חלשה. אנשים כאלה עלולים להיפגע במערכת הנשימה. גם חשיפה לכמות קטנה של עובש לאורך זמן היא, לפיכך, מסוכנת לבריאות באופן כללי.

  איך מנקים עובש ואילו חומרים הם יעילים?

  הדבר הטוב ביותר בכל מה שקשור בעובש, הוא למנוע מלכתחילה הצטברות שלו. אם קיים עובש, יש לברר איך הוא נוצר ולנסות להפחית את הגורמים שיוצרים את העובש עצמו. בשלב הבא, יש להסיר את העובש ולדאוג שהוא לא יחזור. חברת SAG מספקת מוצרי ניקיון איכותיים לטיפול בעובש דוגמת חומר נגד עובש 106 OV, שלרוב בפעולת היישום יהיה עליך להתיז על מוקש העובש, להמתין כמה דקות והעובש ייעלם. במקרים קשים יותר ניתן להיעזר בסקוטש רך לבן. התכשיר מעולה על קירות, קרמיקה, גרניט פורצלן, אבן טבעית ועוד. אגב הבנתי כי גם התכשיר מעולה לניקוי הגומי במכונות הכביסה שהצטבר עליהם עובש וגם כיורים הסופחים אליהם לכלוכים, כתמים ועוד התכשיר מנקה מעולה, טיפים מצוינים, אם יש לך עניין בביצוע של ניקוי עובש בבית או בעסק, זה המקום הנכון עבורך.

   

  הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

  ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

  כנסו לחנות Online

  שאלות נפוצות

  איך ניתן להסיר עובש שמצטבר במקלחת?

  תחילה ננסה להבין מהי התשתית עליה הצטבר העובש. באם התשתית היא מסוג קרמיקה או גרניט פורצלן או עובש על פס הרובה ניתן יהיה להסיר עם OV106 מסיר ומשמיד עובש וטחב של sag. היתרון של התכשיר שהיישום קל לביצוע ולרוב אינו דורש מאמץ. מרססים על התשתית הנגועה בעובש, ממתינים מספר דקות והעובש נעלם. במקרים קשים יותר ניתן לחזור על הפעולה בשנית, ולהיעזר בסקוטש רך לבן.

  כאשר יש עובש על סיליקון מה כדאי לעשות?

  בדרך כלל העובש חודר את הסיליקון, ואז לא ניתן לנקות את ממצאי העובש המצטברים. במקרה הנוכחי יהיה כדאי להוציא את הסיליקון וליישם חדש. אגב, הגומי שנמצא מתחת לדלתות המקלחון ניתן להוציא ולהחליף בעת הצורך.

  מה עוד ניתן לנקות עם הנסיר ומשמיד עובש וטחב?

  ניתן לנקות עם המסיר ומשמיד עובש וטחב כיורים סופגים המתלכלכים ואת הגומי והמגירה במכונת הכביסה.

  איפה ניתן לרכוש את המסיר ומשמיד עובש וטחב?

  ניתן לרכוש את המשמיד ומסיר עובש וטחב באתר של SAG או אצל המפיצים המורשים ברחבי הארץ. כל המידע מופיע באתר
  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים
  עגלה פריט הוסר. Undo
  • אין מוצרים בעגלת קניות.