מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


  טיפול בבטון חשוף

  בניה בבטון חשוף משולבת באלמנטים רבים בתשתיות ובבניין כגון: מחלפים, גשרים, מנהרות, מבנים, חניונים, מתקני ספורט ועוד.

  אלמנטים אלו מיועדים לעמוד חשופים לפגעי מזג האוויר ולתנאי אקלים קשים לאורך עשרות ומאות שנים. על מנת לשפר את עמידותם ולהאריך את חייהם, יש צורך לטפל ולהגן על תשתית חשובה זאת באופן שוטף ורציף.

  יציקות הבטון מזויינים בברזל המהווה את שלד הבניין ומקנה לו את חוזקו. ביציקת הבטון נוצרות מערכות זעירות של נימים וסדקים שדרכם יכולים לחדור מים, לחות וחמצן, הגורמים לברזל הזיון להחליד.

  תהליך היווצרות החלודה נוצר לחץ גדול על הבטון וזה מרחיב את הסדקים ומפורר את הבטון בהדרגה ובכך מאפשר ליותר מים וחמצן לחדור פנימה. תהליך זה מאיץ את התחמצנות ברזל הזיון עד כדי נסיגה קיצונית בחוזק ההנדסי של המבנה וכשירותו. תופעה זאת ידועה ונפוצה במיוחד בסביבה קרובה לים ועתירת לחות. לחברת SAG יש מגוון רחב ומקצועי של פתרונות המיועדים

  למתן הגנה מתאימה לבטון על מנת למנוע מראש את התופעה שתוארה כאן:

  • נוזלי הספגה ננומטרים המסוגלים לחדור אל תוך הבטון ויוצרים מילוי של פוליסילוקסן בתוך הנימים ובכך אינו מאפשר חדירת מים לבטון, מקטין משמעותית את הספיגות הנימית קפילארית ומקטין ספיגות כוללת למינימום מאפשר דיפוזיה (פעפוע) של המים /לחות החוצה.
  • מגוון רחב של סילר הידורפובי מותאם לבטון החוסם כניסת נוזלים ונותן הגנה גם מפני גרפיטי והדבקת מודעות אבק ופיח.
  • מערכות גרמניות מתקדמות למילוי סדקים ושיקום ברזל זיון ובטון.
  • צבעים וציפויים מיוחדים ואקולוגים על בסיס מים המונעים פטריות ועובש בעלי כושר הידבקות חזק במיוחד ועמידות ארוכת שנים להשפעות אולטרה סגול הצבעים ניתנים לגיוון והתאמה על פי מניפת גוונים.
  • מערכות חומרים ייחודית לחיזוק ושיקום בטון מתפורר המעלה את חוזק הכפיפה והלחיצה בצורה משמעותית ומקטינה את ההשפעות החיצוניות הפוגעות בבטון.

  הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

  ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

  כנסו לחנות Online
  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים
  עגלה פריט הוסר. Undo
  • אין מוצרים בעגלת קניות.