04-8255551

מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


  הסרת כתמים מרצפת שיש

  ניקוי כתמים מהרצפה

  כולם יודעים שרצפת הבית מהווה את מרכז הבית , הרצפה היא רוב רובו של השטח וככזו מושכת את תשומת ליבם של כל הנכנסים והיוצאים בעיקר בבית חדש בו תמיד שמים דגש על אריחי גדולים, חדישים ומתוחכמים.

  שימור והתחזוקה השוטפת של אריחי הקרמיקה הינו נושא חשוב ועיקרי בניקיון הבית. הרצפה תמיד מתלכלכת עם בוץ שהילד הביא מהגן, משאריות של לכלוך אחרי ארוחת הערב , לכלוך מצטבר מתחת לספה ולמזנון, מתחת למקרר, כתמי מים במטבח, רובה שהשחירה , אבנית בחדר האמבטיה ועוד…

  במאמר הבא, נסביר לכם כיצד ניתן לנקות כתמים מאריחי קרמיקה וגרניט פורצלן בצורה הטובה ,המהירה והיעילה ביותר. לא כל חומר מתאים לניקוי רצפות ולכן זה תלוי במספר פרמטרים חשובים כגון : סוג האריח, רמת הלכלוך ,סוג הרובה ועוד..

  זה נכון שרוב האנשים מנקים את הרצפה עם סמרטוט ונוזל רצפות, מה שבהחלט משאיר את הרצפה נקייה, אך לכלוכים קשים במיוחד כמו רובה מלוכלכת מלאה בכתמי שומן, כתמי צמנט , כתמי חלודה וכתמי קפה לא יתנקו מהר כפי שציפינו ולכן יש צורך בשפשוף אינטנסיבי של האזור המלוכלך מה שעלול לגרום לנזק בלתי הפיך לאריח הקרמיקה ולתשתית.

  ראשית, יש להבדיל בין סוגי אריחי הרצפה השונים.

  ישנם שני סוגי אריחים עיקריים :

  1. אריחי גרניט פורצלן.
  2. אריחי קרמיקה.

  לניקוי כתמים מאריחי גרניט פורצלן ומאריחי קרמיקה מבריקים, יש להשתמש בתכשיר ייחודי AC 140, תכשיר זה הינו אקולוגי ואינו פוגע בריצוף. התכשיר אינו משאיר ריח רע או פוגע באביזרים שבסביבתו.

  המתאים במיוחד ללכלוך קשה ושאריות שומן שנתפסים בחריצי האריח.

  טרם השימוש בחומרים הללו לניקוי הרצפה, מומלץ לנסות בפינה נסתרת ולצור עימנו קשר לצורך אופן השימוש לתוצאה מקסימלית.

  הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

  ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

  כנסו לחנות Online
  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים
  עגלה פריט הוסר. Undo
  • אין מוצרים בעגלת קניות.