מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


  ניקוי מחסנים ומבני תעשייה

  לניקוי שוטף של המחסן , מוסך ומבנה תעשייה ישנה חשיבות עליונה בקרב המנהלים, העובדים והלקוחות.

  מבנה תעשייתי מלוכלך יכול לפגוע בתדמית העסק שלך ובתהליכי העבודה השונים.

  הפגיעה יכולה להתבצע בכמה מישורים :

  1. חוסר ניקיון יכול לגרום לסביבה בלתי מאורגנת ולא יציבה. סביבה זאת עלולה לגרום לחוסר פרודוקטיביות ולטעויות שונות מצד העובד.
  2. חוסר סדר ולכלוך עלול לעכב את תהליך המיון . ברגע שאין סדר והמראה אינו נקי, סידור ומילוי ההזמנה אורך יותר זמן ועקב זאת תפוקת העובד יורדת
  3. מחסן מלוכלך עלול להוות סכנות בריאותיות לעובדים. לכלוכים קשים ושאריות אבק שמצטברות במבנה התעשייה/מוסך עלולים להגיע במגע עם העובד ולגרום למחלות שונות ולמחסור בכוח עבודה לאורך זמן.

  השלב הראשון : הכנת התשתית טרם הניקיון

  לפני שניתן להתחיל לנקות, יש צורך בהכנת המשטחים לתהליך. יש להבין באיזה משטח מדובר ומהו סוג הלכלוך ולהתאים לו את חומר הניקוי והכלים המתאימים ביותר.

  טרם הניקוי יש להעביר את כל הכלים הכבדים מהמשטח כגון : מלגזות וציוד נייד אחר.

  השלב השני :ניקוי קורות מתכת ועגלות ברזל משאריות שומן שהצטבר

  לרוב, במבני תעשייה ניתן לראות את קורות המתכת מלוכלכים מאוד מכתמי שמן שניתז ומלכלוכים קשים שהצטברו לאורך השנים. ניקוי שאריות שומן קשה מתשתיות מתכתיות ניתן להשתמש בחומר ייחודי AC140 של חברת SAG. אופן הניקוי הינו קל במיוחד באמצעות מקרצפת או סקווטש לבן (בהתאם למיקום ולרמת הלכלוך).

  השלב השלישי : ניקוי רצפה משאריות שומן ולכלוך קשה שהצטבר

  במבני תעשייה ובמוסכים, לרוב משתמשים בריצוף מחוספס בכדי למנוע החלקה של אנשים עקב לכלוכי שומן שהצטברו עם הזמן. לניקוי שאריות שומן ולכלוך קשה מומלץ להשתמש בחומר ניקוי איכותי המתאים במדויק לריצוף מסוג זה . שימוש בחומר לא מתאים עלול לגרום נזק בלתי הפיך לאריח ולרובה ועקב זאת נאלץ להשקיע כסף רב בהחלפת התשתיות ובהשבתת העסק לתקופת השיפוץ. לניקוי משטחים מחוספסים, מומלץ להשתמש בסבון מקצועי AC140 של חברת SAG. סבון זה משולב טכנולוגיה חדשנית המסירה את הלכלוך בקלות ומתאימה לרוב סוגי המשטחים. הסבון הינו אקולוגי ואינו גורם שום נזק לסביבה המטופלת.

  השימוש בסבון צריך להיות אחרי שניקינו את המשטח משאריות לכלוך גדולות באמצעות מטאטא רגיל.

  לאחר הניקוי הראשוני, יש לבצע את השטיפה בהתאם להוראות . אופן הריכוז תלוי ברמת הלכלוך וברמת החספוס , כלומר ככל שהרצפה מחוספסת ומלוכלכת יותר , אופן הריכוז יהיה גבוה יותר.

  במידה והאזור המטופל הינו גדול במיוחד, ניתן להשתמש במכונת שטיפה מתאימה באמצעות ספוג עדין/בינוני.

  להסבר ולייעוץ מפורט נשמח שתצרו עמנו קשר בכל שלב בטלפון – 050-9780077

  הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

  ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

  כנסו לחנות Online
  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים
  עגלה פריט הוסר. Undo
  • אין מוצרים בעגלת קניות.