04-8255551

מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


  ניקוי אבנית

  המים בישראל הם מים קשים, כלומר מכילים כמות אבנית גבוהה מהרגיל.

  מכיוון שכך, אנו פוגשים את האבנית בכל מקום שנוגעים בו המים.

  אבנית שלא מנקים באופן שוטף מצטברת והופכת לשכבה לבנה וקשה ואז צריכה טיפול וקרצוף יסודי יותר.

  בעיה זו נפוצה בעיקר במקלחון הביתי.

  על זכוכית המקלחון מצטברים כתמים לבנים המהווים כתמי אבנית שלא נשטפים.

  כמענה לצורך בהסרת אבנית מהמקלחון , פיתחנו את המגבונים לניקוי אבנית של סאג.

  המגבונים מיועדים לטיפול שוטף והסרה של כתמי האבנית לפני שמצטברת והופכת קשה להסרה.

  מלבד התאמתם להסרת האבנית מהמקלחון, הם גם מתאימים לאבנית על ברזים קרמיקה ומשטחים שאבנית פגעה בהם.

  מגבון אחד בשבוע ישמור על המקלחון מבריק , יסיר אבנית בתחילת הצטברותה ויחזיר לך מקלחון חדש.

  למידע נוסף על המוצר

  לרכישה מקוונת

   

  ניקוי אבנית לפני ואחרי

  הסרת אבנית ממקלחון

  אנשים רבים תוהים כיצד ניתן יהיה להתגבר על משימת הסרת אבנית ממקלחון, משימה אשר פעמים רבות עשויה להראות כבלתי אפשרית בעליל. הופעתה של אבנית עלולה להיות תוצאה של תחזוקה לא נכונה של המקלחון שלכם, אך חשוב להבין כי גם כשהמצב נראה אבוד, עדיין יש פתרון שיכול לעזור. מוצריה האיכותיים של חברת SAG מעניקים לכם את האפשרות שבהסרת אבנית בצורה יעילה ממגוון רחב של משטחים, לרבות הזגוגית של המקלחון, האריחים על גבי הקירות ואף הברזים וראש המקלחת.

  הסרת אבנית ממקלחון בקלות ויעילות מקסימלית

  אנשים רבים בוחרים בהתקנתו של מקלחון בביתם, זאת לאור העובדה כי הוא מעניק פתרון יעיל ונוח למקלחת מהירה גם במידה ואין חדר האמבטיה גדול מספיק לאמבטיה רחבת ידיים. אך חשוב לזכור כי על מנת שתוכלו להמשיך וליהנות מהמקלחון שלכם במשך שנים ארוכות מומלץ לשמור על תחזוקה יעילה ותמידית. במידה ואין הדבר קורה, הרי שאתם עשויים לגלות כי הצטברה לא מעט אבנית על גבי זגוגיות המקלחון, הברזים ואף ראש המקלחת – דבר אשר עלול לסתום את הפתחים בו ולמנוע מכם ליהנות מזרם מים חזק ומפנק.
  כעת עומד בפניכם פתרון יצירתי אשר יקל באופן משמעותי על ההתמודדות שלכם עם אבנית, וזאת בצורת מגבונים ייחודיים אשר נועדו לשם הסרת אבנית ממקלחון, מהברזים וכמובן מראש המקלחת. מגבונים ייחודיים אלו פותחו על ידי חברת SAG והם מיועדים לטיפול שוטף והסרה של כתמי האבנית דבר היעניק לכם את האפשרות לחזור וליהנות מזרם מים עוצמתי ומקלחת נינוחה. מעניין לגלות כי מגבונים אלו יהיו יעילים גם בהתמודדות עם אבנית אשר התגבשה על גבי ברזים, ראש המקלחת, קרמיקה ומשטחים אחרים.

   

  הסרת אבנית ממקלחון – משחזרים את המראה המבריק של חדר האמבטיה

  גם במידה ואתם מבחינים בנוכחותה של אבנית בחדר האמבטיה שלכם, דאו כי אין סיבה לדאגה. חומרי הניקוי המיוחדים של חברת SAG עומדים לרשותכם בכל עת ויסייעו במשימת הסרת האבנית בצורה יעילה במיוחד, זאת ללא גרימת נזקים או מאמצים בניקיון של הברז או ראש המקלחת. צרו קשר עם חברתנו עוד היום והבטיחו לעצמכם בית מחוסר אבנית.

  הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

  ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

  כנסו לחנות Online

  שאלות נפוצות

  למה בעצם המקלחון שלנו מתמלא באבנית באופן שיטתי?

  הברזים, המקלחונים ושאר הכלים הסניטריים מתמלאים באבנית עקב כמות האבנית שנמצאת במים. התופעה הזאת לא תוכל להיעלם כל עוד האבנית קיימת. ועל מנת לפרק את האבנית יש להשתמש בחומרי ניקוי המתאימים לכך היודעים "לתקוף" את האבנית ולפרק אותה. באמצעות המקלחונית MK105 האבנית תעלם בפעולה של התזה של התכשיר על גבי התשתית המטופלת. במקרים קשים ניתן להעזר בסקוטש רך לבן לשפשף מעט את האבנית ולבסוף לשטוף היטב במים. המקלחונית תתאים לשימוש על כלים סניטרים שחורים וגם לניקוי האבנית שהצטברה בתוך מגירת הנוזל של מכונת הכביסה.

  מדוע כדאי להשתמש במקלחונית MK105?

  המקלחונית, אינה פוגעת בתשתית המטופלת. מרכיבי האיכול שלה מאוד עדינים ולכן היא מתאימה למקלחונים, ברזים, וגם שאריות אבנית קלות שנשארו על גבי הקרמיקה עצמה. להברקת המקלחון ולהשארת ברק קריסטלי ולאחר השימוש במקלחונית ניתן להשתמש בקריסטל שיין שישאיר ברק, ניקיון מושלם וניחוח מעולה.

  היכן ניתן לרכוש את המקלחונית Mk150?

  ניתן לרכוש את המקלחונית באתר של SAG או אצל המפיצים המורשים ברחבי הארץ. כל המידע מופיע באתר.
  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים