מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


  אין לך מוSAG איך לנקות את הכתם?

  שלחו לנו תמונה ואנו נחזור עם פתרון מדויק עבורך!   ההבדל בין רובה אפוקסית לרובה אקרילית

   הרובה  הנפוצה מבין השתיים היא הרובה האקרילית היות ורוב העבודות הפרטיות ( בבתי מגורים)  נעשית עם החומר האקרילי ( צמנטי) .

   הרובה האפוקסית הופכת בשנים האחרונות להיות נפוצה יותר , היות והצרכנים הבינו את יתרונותיה הרבים ומוכנים להשקיע במוצר איכותי שנותן מענה לטווח הארוך .

   הרובה האפוקסית היא  למעשה תרכובת של שניים או שלושה מרכיבים (דו או תלת קומפוננטית) מדובר בתהליך כימי סגור שבו ניתן לקבל תוצאה מרשימה ואמינה אשר מחזיקה מעמד ונשארת בדיוק אותו דבר למשך שנים רבות .

   היתרונות העיקריים  ברובה האפוקסית הינם :

   חומר שאינו סופג, נשאר נקי לעד, אין צורך בתחזוקה, משמש גם כמערכת איטום עליונה לכל דבר, אין אפשרות להתפתחות פטריות או נזילות והצבע אינו דוהה.

   יישום חד פעמי איכותי מבטיח שקט לשנים קדימה

   חסרונות הרובה האפוקסית:

   חומר יחסית יקר, לא כל בעל מקצוע יודע לבצע עבודות  באפוקסי. חוסר יידע ביישום יכול לפגוע באיכות החומר היות והרובה האפוקסית מתייבשת במהירות .

   קיים מגוון צבעים מוגבל בשוק .

   יתרונות הרובה האקרילית:

   חומר קל לעבודה ,קל ליישום ,קל בניקוי לאחר היישום,  כמו כן מגוון גדול של מניפת גוונים, זול יחסית, כמעט כל בעל מקצוע יכול לעבוד איתה ולקבל תוצאות טובות, זמינה בכל חנות.

   חסרונות הרובה האקרילית:

   הרובה האקרילית אינה אטומה וסופגת לכלוכים , שומניים ועוד מה שגורם לרובה לאבד את צבעה המקורי, הרובה האקרילת לעיתים דוהה , מתכלה ודורשת תחזוקה שוטפת . לאחר כמה שנים כאשר השחיקה משמעותית נדרש לבצע חידוש לרובה תהליך מייגע ומלכלך .,

   לסיכום, תוצאת השימוש ברובה אפוקסית תמיד תהיה כדאית היות ולטווח הארוך כולנו מחפשים ״שקט״ , מעט התעסקות בתחזוקה ושמירת המוצר כמו ביום ההתקנה שלו .

   הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

   ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

   כנסו לחנות Online
   חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים
   עגלה פריט הוסר. Undo
   • אין מוצרים בעגלת קניות.