מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


  חידוש מקרר נירוסטה במטבחים תעשייתיים

  אין ספק כי אחת לתקופה יש צורך לבצע חידוש מקרר נירוסטה במטבחים תעשייתיים, במטרה לשמור על הנראות שלו. המטבח התעשייתי מתאפיין בתנועה מתמדת ובשימוש תכוף במקרר, לכן רק הגיוני לתחזק אותו ברמה גבוהה וכמובן להשקיע בניקיון שלו אחת לתקופה. מקרר העשוי מנירוסטה הינו מקרר העשוי למעשה מפלדת אל חלד, שנחשבת לאחד מחומרי הגלם האיכותיים ביותר בכל מטבח תעשייתי.

  לכן אין זה מפתיע כי מקררי נירוסטה נחשבים לנפוצים ופופולאריים במיוחד, מאחר ומקררים אלו מותאמים במיוחדים למטבחים תעשייתיים, בזכות העמידות הגבוהה שלהם. אך על מנת לשמור על הנראות האסתטית שלהם, יש לדעת כיצד לנקות ולתחזק אותם בצורה המקצועית והיעילה ביותר. באמצעות שימוש במוצרים ייעודיים תוכלו להסיר חלודה ולטשטש שריטות, דבר שיעניק למקרר שלכם נראות חדישה וזמינה יותר.

  חידוש מקרר נירוסטה במטבחים תעשייתיים

   

  חידוש מקרר נירוסטה במטבחים תעשייתיים באמצעות שימוש במוצרים היעילים ביותר בתחום

  היום תוכלו למצוא בשוק לא מעט מוצרים שונים, שיוכלו לסייע לכם בתהליך החידוש של מקררי נירוסטה. אחד המוצרים המומלצים ביותר לשימוש, הוא DM680 מסיר חלודה. מדובר על אחד מהמוצרים היעילים ביותר בהסרת חלודה ממקררי נירוסטה. כמו כן, תוכלו להשתמש במוצר זה לצורך טשטוש של שריטות, שככל הנראה התווספו למקרר שלכם כתוצאה מהתנועה המתמדת במטבח. תוכלו כמובן להיעזר גם בחומרים פשוטים שקיימים בכל בית, על מנת לנסות להתמודד עם החלודה והשריטות באופן עצמאי.

  לא רבים מודעים לכך, אך באמצעות שימוש בסודה לשתייה, חומץ, מיץ לימון וסקוטצ’ איכותי, תוכלו להסיר באופן עצמאי את רוב כתמי החלודה. עם זאת, כדאי לזכור כי מדובר על משימה פיזית, המצריכה שפשוף של המקרר והשקעה של לא מעט זמן ואנרגיה. הרבה יותר פשוט והרבה יותר מהיר ויעיל להשתמש במוצר ייעודי, שיוביל אתכם לתוצאות היסודיות ביותר.

  MG200 – יעיל בחידוש מקררי נירוסטה

  MG200 נחשב לאחד המוצרים המומלצים ביותר לצורך ניקוי וחידוש של מקררי נירוסטה, מאחר ומדובר על מוצר יעיל להסרה מהירה של שומנים. מגבונים להסרה מהירה של שומנים יכולים לשמש אתכם לצורך ניקוי יומיומי של המקרר, במטרה למנוע הצטברות של לכלוך עיקש וקשה להסרה בהמשך הדרך. כמו כן, תוכלו להשתמש במגבונים על מנת להסיר שומנים ישנים יותר, כתמים ולכלוך קשה וישן.

  מגבונים אלו יוכלו לשמש אתכם להסרה של שאריות צבע, העלולות להישאר על המקרר לאחר שיפוץ המטבח. בנוסף לכך, המגבונים יהיו יעילים להסרה של לכלכוך דביק ושומנים קשים, שאינם יורדים באמצעים פשוטים יותר. מומלץ לנגב את המקרר בסמרטוט רטוב בסיום השימוש.

  אנו בחברת SAG – פתרונות ניקוי מקצועיים נשמח לספק לכם את המוצרים האיכותיים והיעילים ביותר לצורך חידוש מקרר נירוסטה במטבחים תעשייתיים. אנו מתמחים במחקר, ייצור ופיתוח של מוצרי ניקוי ברמה הגבוהה ביותר, שמבוססים על הפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר ועומדים בתקנים המחמירים ביותר. נשמח לספק לכם ייעוץ ומידע נוסף בתחום, צרו קשר!

  הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

  ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

  כנסו לחנות Online
  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים
  עגלה פריט הוסר. Undo
  • אין מוצרים בעגלת קניות.