מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


  איך לנקות עובש מהתקרה?

  לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם התופעה של עובש בתקרה. ברוב המקרים מדובר על נזילת מים מהשכנים, צינור שהתפוצץ או בעיית איטום המובילה לחלחול מי הגשם לתוך התקרה שלכם.

  בכל מקרה, חשוב לטפל בבעיה מהשורש ולא להזניח אותה, מאחר והעובש נחשב למסוכן לבריאות והוא עלול להשפיע על המצב הפיזי והנפשי שלכם.

  ידוע כי עובש עלול לגרום לכאבי ראש, כאבי בטן, בחילות, אלרגיות, קשיי נשימה, מחלת ריאות ואף להוביל למצבים נפשיים לא פשוטים, כגון דיכאון. לכן חשוב לא לזלזל בתופעה, אלא לטפל בה באופן מידי, מאחר והעובש אינו מהווה רק מפגע אסתטי, אלא מדובר על פטריה שעלולה להשפיע על הבריאות שלכם.

  הדבר נכון במיוחד עבור תינוקות, קשישים וכל מי שסובל ממערכת חיסון חלשה.

  עובש בתקרה: איך לנקות עובש מהתקרה?

  עובש בתקרה – איך לנקות עובש מהתקרה?

  קודם כל, חשוב לטפל במקור הבעיה, מאחר ואין שום משמעות בטיפול בעובש, במידה והנזילה ממשיכה. לכן יש צורך לאתר תחילה את מקור העובש ולטפל בנזילה או בליקוי הקיים באיטום הגג שלכם, אחרת העובש יחזור תוך זמן קצר בלבד.

  כמו כן, יש צורך להקפיד על אוורור מספק של חלל החדר, מאחר והדבר מאפשר לשחרר את הלחות המצויה במקום. כדאי גם לנסות להכניס יותר אור טבעי לחלל החדר, מאחר והעובש נוטה להתפשט בתנאי אור לקויים. לכן הקפדה על חלונות פתוחים לאורך היום יכולה למנוע מראש את התפתחות העובש, מאחר ואור טבעי בשילוב

  עם אוורור מספק יכול לסייע במניעת הבעיה. אך במידה והעובש כבר נוצר והוא מתפשט על תקרת הבית בצורת כתם בצבע חום – ירקרק, כדאי שתקפידו לטפל בו בצורה יסודית ומקצועית.

  טיפים לניקוי עובש מהתקרה 

  הטיפ החשוב ביותר הוא לא להסתפק בספריי אקונומיקה, אלא לרכוש מראש חומר ייעודי להשמדת עובש.

  חומר מסוג זה יהיה הרבה יותר יעיל והוא ינקה וישמיד את העובש שגדל על התקרה שלכם תוך זמן קצר בלבד. בשלב הבא תזדקקו לסולם יציב, שתוכלו לעמוד עליו בצורה נוחה ובטיחותית, במטרה לקבל גישה נוחה לתקרת

  הבית. התכשיר הייעודי נגד העובש ניתן ליישום בדרכים שונות, החל ממריחה ועד להברשה או קרצוף.

  התכשיר נועד לא רק לנקות ולהשמיד את העובש, אלא גם להלבין את התקרה ולנטרל את הריח של העובש. הוא יהיה יעיל גם לצורך השמדת טחב ופטריות. אחד התכשירים המומלצים ביותר למשימה הוא חומר נגד עובש OV106  של חברת SAG. מדובר על חומר יעיל במיוחד, שמצריך התזה פשוטה על מוקד העובש.

  לאחר מספק דקות תוכלו לחזות בהיעלמות כתם העובש, ללא שום מאמץ מצדכם. במקרים קשים, ייתכן ותאלצו להיעזר בסקוטש רך, במטרה לקרצף את העובש מהתקרה. 

  אנו בחברת SAG נשמח לספק לכם מבחר רחב של תכשירים מוצלחים ויעילים לצורך השמדת עובש וחיטוי התקרה שלכם. לקבלת ייעוץ והדרכה, צרו קשר!

  הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

  ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

  כנסו לחנות Online
  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים