מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


  עובש – מי מה כמה ולמה?

  לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם עובש על בסיס יומיומי, בין אם מדובר על עובש שנוצר במקלחון או באמבטיה, או לחילופין, עובש שנוצר כתוצאה מאיטום לקוי של התקרה או הקירות החיצוניים של הבית.

  בכל מקרה, חשוב להבין את החשיבות של הנושא ולא לזלזל בו, מאחר והעובש אינו מהווה רק מפגע אסתטי, אלא גם עלול לפגוע בבריאות. העובש הינו סוג של פטריה, שנוצר לרוב באזורים לחים, כגון חדר הרחצה.

  ללא טיפול מהיר ומקצועי, העובש עלול להתפשט במהירות ולשחרר את הנבגים שלו, העלולים לגרום לתגובות אלרגיות ולהשפעה משמעותית על הבריאות הפיזית והנפשית של בני הבית.

  עובש - מי מה כמה ולמה?

  עובש – קווים לדמותו

  העובש מופיע לרוב בתור כתמים קטנים בצבע חום – ירוק – שחור המפוזרים במספר מוקדים על המשטח.

  לא פעם העובש יופיע במספר מוקדים על התקרה של חדר הרחצה וישתלט בהדרגה על כל החדר, כולל כל שטח התקרה והקירות.

  הנבגים שמשתחררים לחלל האוויר נועדו לאפשר את התפשטות העובש ליתר חדרי הבית, דבר שיוביל בסופו של דבר להתפתחות של עובש בכל חלל המגורים שלכם.

  חשוב להבין כי העובש מסוכן לבריאות, מאחר והוא עלול להוביל להתפתחות של מחלות נשימתיות שונות. מי שכבר סובל מאסטמה עלול להרגיש את השפעת העובש בצורה עוצמתית יותר, מאחר והוא יחווה החמרה משמעותית במצבו.

  הדבר נכון גם לגבי קשישים ותינוקות, שסובלים לא פעם ממערכת חיסונית חלשה יותר. אך חשוב להבין כי העובש משפיע על כולם, בהתאם לרמת החשיפה אליו.

  מי שיבחר לזלזל בעובש ולא לטפל בו במהירות וביסודיות, עלול לסבול עם הזמן מדלקת ריאות, טרשת נפוצה, בעיות עצביות שונות, בעיות במערכת העיכול, עייפות כרונית, כאבי ראש תכופים, דיכאון ועוד. 

  עובש – כיצד לזהות וכיצד לטפל בו?

  העובש מופיע בתור כתמים בצבעים שונים על קירות או תקרות הבית וניתן לזהות אותו בקלות באמצעות הריח האופייני לו.

  בחלק מהמקרים הריח יופיע לפני הכתמים, דבר שלרוב מעיד על עובש שהתפתח מאחורי הארון, בתוך הרהיטים או אפילו מאחורי שכבת הצבע או הטפט שלכם.

  במקרים מסוג זה יש לטפל במפגע במהירות וביעילות, תוך כדי קטילת הפטרייה, ולא רק התמקדות בניקוי הכתמים.

  שימוש בחומרים עוצמתיים ויעילים יכול לסייע למשימה, מאחר והיום ניתן למצוא מסיר עובש איכותי, שיצליח לטפל בבעיה מהשורש. מומלץ להימנע משימוש בחומץ או באקונומיקה, מאחר ומסיר עובש ייעודי יוביל לתוצאות יעילות יותר. 

  אנו בחברת SAG – פתרונות ניקוי מקצועיים נשמח לספק לכם את הפתרונות היעילים והאמינים ביותר, שיסייעו לכם להיפטר מהעובש אחת ולתמיד. המוצרים שלנו מיועדים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, מאחר והם עברו את תהליכי הפיתוח המתקדמים והבטיחותיים ביותר. כל המוצרים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר ונשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי סוג המוצר המתאים ביותר לצרכים שלכם. לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי, צרו קשר!

  הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

  ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

  כנסו לחנות Online
  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים
  עגלה פריט הוסר. Undo
  • אין מוצרים בעגלת קניות.