מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


  ניקוי רובה עם מלח לימון – מומלץ או לא מומלץ?

  היום ניתן לשמוע לא פעם על מגוון רחב של שיטות ניקוי שונות, שנועדו לאפשר לכם לנקות את הבית בצורה נוחה ויעילה יותר.

  האינטרנט מלא בטיפים ובשיטות יצירתיות, שיאפשרו לכם לנקות אזורים שונים בבית, ללא שום צורך להשתמש בחומרי ניקוי. אך יש לזכור כי גם שיטות ניקוי טבעיות עלולות לגרום לנזק בלתי הפיך לריצוף שלכם, לכן מומלץ להיזהר ולא לנסות כל טיפ ניקיון באופן אישי.

  לא פעם עדיף להשקיע בחומר ניקוי מקצועי, שיבטיח לכם ניקיון איכותי ויסודי יותר, ללא שום חשש לנזק, מאחר וחומרי ניקוי מסוג זה עומדים בתקנים המתאימים.

  ניקוי רובה עם מלח לימון נחשב לשיטת ניקוי פופולארית יחסית, אך יש לזכור כי היא עלולה לגרום לנזק לריצוף ולהוביל להוצאות מיותרות. לכן ההמלצה הכללית היא להשתמש בחומר ייעודי, כגון  DC700 של SAG, שנועד בדיוק עבור המטרה הזאת.

  ניקוי רובה עם מלח לימון - מומלץ או לא מומלץ?

  ניקוי רובה עם מלח לימון – כל מה שמעולם לא סיפרו לכם

  רובה היא תערובת העשויה ממים ומתערובת רובה, המשמשת למילוי המרווחים בין אריחי הקרמיקה שלכם.

  ניתן היום למצוא מגוון רחב של סוגי רובה שונים, המגיעים בגוונים ובאיכויות משתנות. עם הזמן הרובה נוטה לצבור לכלוך וכתמים, לכן יש צורך לנקות אותה, במטרה לשמור על הנראות האסתטית של הבית.

  מאחר ורובה אקרילית נחשבת לחומר נקבובי, היא נוטה לספוג נוזלים. לכן ניקוי הרובה עלול להיות מעט מורכב, מכיוון שהמטרה היא למנוע ממנה לספוג נוזלים, העלולים לגרום עם הזמן לסדקים ולנזק בלתי הפיך.

  מי שיבחר בשיטה של ניקוי רובה עם מלח ולימון, עלול לגלות כי המלח משאיר כתמים לבנים על הרובה שלו. הדבר יהיה משמעותי במיוחד במקרים של רובה כהה, שנועדה לצורכי דקורציה.

  כמו כן, ניקוי באמצעות מלח לימון עלול להוביל לשינוי בגוון הכללי של הרובה או לשינוי במרקם שלה, לכן כדאי לקחת זאת בחשבון.

  ניקוי רובה באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים

  ניקוי רובה עם מלח ולימון אומנם אפשרי, אך הוא אינו מומלץ. מי שמעוניין בפתרון ניקוי יעיל ובטיחותי יותר, שיבטיח שמירה על הצבע או המרקם של הרובה, חייב להשתמש בחומר ניקוי ייעודי.

  ה- DC700 של SAG נחשב לאחד הפתרונות המומלצים ביותר לניקוי הרובה, מאחר והוא מאפשר לנקות אותה באופן יסודי ולהעניק לה מראה מחודש ואסתטי.

  ניתן להשתמש בו בכל חלקי הבית וליהנות מהיישום המהיר והקליל שלו, מאחר והוא מתאים לכל סוגי אריחי הקרמיקה והגרניט פורצלן.

  חשוב להדגיש כי התכשיר אינו מסיר את הרובה ואינו משנה את הצבע או המרקם שלה, לכן הוא נחשב לבטוח לחלוטין לשימוש. הוא משלב טכנולוגיה מתקדמת של פירוק מינרלים עם סבון עדין להסרת שומנים.

  אנו בחברת SAG נשמח לספק לכם פתרונות ניקוי מקצועיים ואיכותיים, שיסייעו לכם לשמור על הרובה וליהנות מבית נקי ואסתטי. נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום, צרו קשר!

  הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

  ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

  כנסו לחנות Online
  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים
  עגלה פריט הוסר. Undo
  • אין מוצרים בעגלת קניות.