מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


  יישום סילר על תשתיות בריכה ואבני שפה

  עקב תנאי האקלים השונים, קרני השמש, רמת הלחות הגבוה וכמויות המים בבריכות שחייה ומסביב להן אנו נתקלים בקושי מרכזי בשימור על התשתית ומסביב לה.

  תהליך השימור חייב להתבצע באמצעות חומר מתאים לתשתית זו בצורה מבוקרת ונכונה. בעת שימוש בתכשיר הגנה יש לבדוק את סוג התשתית המיועדת לטיפול ואת מיקומה.

  הסיבות הטבעיות נגרמות מכמה אופנים שבשגרת הטיפולים היום יומיים שאנו עושים. ישנן מיני סוגי בריכות אך בכולן יש צורך במיני כימיקלים על מנת לשמר את מי הבריכה “טריים” וראויים לרחצה לכן אנו מוסיפים מלחים, כלור, חומצות מלחיות ועוד… נוסיף לזה את מרכיב המים ,השמש והאבנית אשר נוצרת על תשתיות וקיבלנו את החלק הראשון והקריטי של הבעיה.

  בנוסף לחומרים שהוזכרו מעלה, יש לציין גם את הנזקים שהנהנים בבריכה עלולים לגרום.

  אותם אנשים אשר אוכלים על שפת הבריכה מוצרי מזון שונים כגון : גלידות, פירות, קפה אלכוהול ,ציפס ועוד.. חשוב לדעת שברגע ששאריות מזון מסוים פוגש תשתית סופגת (לדוגמא אבני שפה) , הלכלוך נספג במהירות שיא ומשאירי כתמים קשים במיוחד שלא ניתן להיפתר מהם. ברגע שהלכלוך נספג לתוך האבן רוב חומרי הניקוי הסטנדרטים לא יצליחו לנקות אותו ובמקרים חריגים יהיה צורך אף בליטוש האבן מה שעלול לגרום להוצאות כספיות גבוהות במיוחד.

  לאחר שהבנו כי עלינו להגן על תשתית הבריכה ומסביבה לה באמצעות חומר הגנה מיוחד או בשמו המקצועי סילר אשר יעניק שכבת הגנה חזקה לאורך זמן ועמידות מקיפה לתשתיות הסופגות ברמת לחות גבוה ובתנאי אקלים משתנים.

  יישום נכון ומלא של סילר איכותי המתאים במיוחד לאבני השפה הנמצאים מסביב לבריכה יקטין משמעותית את הנזק שעלול להיגרם וישאיר במשטח המטופל מראה נקי במיוחד.

  יישום סילר הינו הכרחי לכל סוגי אבני השפה הקיימים מסביב לבריכות ולתשתיות סופגות אחרות

  חברת SAG מציעה פתרונות להגנה, שיקום, טיפול וניקוי של תשתיות אבן סופגות ושאינן סופגות.

  לצורך התאמת הסילר לתשתית המיועדת, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

  הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

  ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

  כנסו לחנות Online
  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים
  עגלה פריט הוסר. Undo
  • אין מוצרים בעגלת קניות.