מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


  ניקוי אמבטיה

  ניקוי אמבטיה עם ליין המוצרים של SAG


  MR400 - ניקוי אבנית, רובה ומלט
  8.2 ש"ח / 100 מ"ל לכל כתם יש פתרון - משקי הבית בוחרים View product.
  77.90
  מסיר אבנית מקלחונית MK105
  5.29 ש"ח / 100 מ"ל  לכל אבנית יש פתרון - משקי הבית בוחרים View product.
  52.90
  5.29 ש"ח / 100 מ"ל לכל כתם יש פתרון - משקי הבית בוחרים View product.
  52.90

  חדר האמבטיה בכלל, והאמבטיה עצמה בפרט, הם שני המקומות הדורשים עבודת ניקוי יסודית. האמבטיה היא המקום שבו כל אחד מבני הבית מתקלח ומשיב את נפשו אחרי יום עבודה מפרך. ואולם בגלל העובדה שחדר האמבטיה, יותר מכל מקום אחר בבית, חשוף ללחות ורטיבות, חשוב מאד לשמור עליו באופן עקבי. ניקוי אמבטיה, ניקוי מקלחת, חדר רחצה איך שלא תקראו לזה,  יכול וצריך להתבצע באמצעות חומרי ניקוי המטפלים בכל אחת מהבעיות ובכל סוגי הלכלוך. למה חדר האמבטיה, יותר מכל מקום אחר, סופח לכלוך? מהם סוגי הלכלוך שנמצאים באמבטיה? אילו חומרי ניקוי מסייעים לשמירה על הניקיון? היכן ניתן למצוא את החומרים האיכותיים הללו? לכל המתלבטים – הרי לפניכם התשובות.

  ניקוי אמבטיות ישנות – למה חדר האמבטיה סופח לכלוך יותר מהממוצע? 

  לכאורה, חדר האמבטיה אמור להיות המקום הנקי ביותר, זאת, משם ששם כל בני הבית מתקלחים ומתנקים. למעשה, באמבטיה המים זורמים הרבה יותר מהממוצע. לפיכך הלחות במקום היא גבוהה. בנוסף, במקום שבו יש הרבה מים יש גם אבנית, פשוט בגלל העובדה שהמים בישראל מכילים אחוז גבוה מאד של אבנית. ואכן, התוצאה המתבקשת מכל האמור לעיל היא שהסיכויים להיווצרות עובש מצד אחד והצטברות אבנית באמבטיה מצד שני הם גבוהים מאוד. ניקוי אמבטיה, ניקוי מקלחת צריך, לפיכך, לטפל בעיקר בשתי הבעיות הללו. זאת, בנוסף לטיפול בסוגים אחרים של כתמים ולכלוך בחדר הכל כך חשוב הזה.

  ניקוי אמבטיה מאבנית בעזרת MK105 , MR400, OV106

  ניקוי אמבטיות הוא עניין מורכב. בראש וראשונה צריך לזהות את סוג הלכלוך. אם מדובר בכתמי עובש, חשוב להסיר אותם תחילה. אם העובש נגרם כתוצאה מהלחות, יש לאוורר את המקום. אם הוא נגרם כתוצאה מנזילות בצנרת, יש לטפל בנזילת הללו. סוג אחר של לכלוך הוא האבנית. הצטברות של אבנית במשך תקופה ארוכה איננה אסתטית ועלולה להפוך למפגע בריאותי של ממש.
  לפניכם מספר מוצרים ייעודיים לניקוי חדר האמבטיה מאבנית ועובש.

  • MK105מסיר אבנית מברזים ומקלחונים.
  • MR400 – תכשיר לניקוי אבנית שהצטברה בכיורים, אריחים ועל הדרך לנקות את הרובה הקיימת שהשחירה.
  • OV106 – מסיר ומשמיד עובש וטחב וברוב המקרים לא תצטרכו כלל לשפשף…

  .

  חומר לניקוי אמבטיה

  אחד מהמקומות השינויים במחלוקת בעולם הניקיון זה ניקוי חדר האמבטיה. ולמה? נוכל להכיר מספר מצבים בתחום- הראשונה, חדר האמבטיה מצוחצח באופן מעורר השראה. מרמת אריחי הקרמיקה, הרובה המנצנצת, המקלחון מבריק, לא יהיה בנמצא נגעים של עובש והריח יגרום לתחושת רגיעה. השנייה, חדר אמבטיה שנמצא בו רובה מעט צהבהבה, הצטברות של אבנית על האריחים, נגעי עובש, אבנית שהצטברה על המקלחון, חלודה על הכלים הסניטרים ועוד. השלישית- שילוב הין השניים. אסכם כי תחזוקה וניקוי של אמבטיה חשוב מאוד להיגיינה. בחברת SAG  פיתחו וייצרו מספר חומרי ניקוי שבהחלט כדאי להכיר על מנת לשדרג את ניקיון חדר הרחצה באופן משמעותי.

   

  ניקוי אמבטיון – איך נבצע זאת בקלות

  להתקלח בתחילת יום, בסופו או גם וגם בחלל אמבטיה נקי, מזמין ונעים משפיע אנרגטית באופן מאוד מאוד משמעותי. ככל שנקפיד לתחזק באופן יסודי אחת לשבוע/ שבועיים את ניקיון האמבטיה כך איכות החיים תהיה טובה ונעימה לנו.

  כיום בשוק קיימים לא מעט חומרי ניקוי טובים ומומלצים לחדר רחצה. השאלה העיקרית היא היעילות והאפקטיביות של אותו החומר ניקוי. בניקוי האחרון של האמבטיה שלי שהייתה במצב לא משהו בלשון המעטה, הכרתי את המוצרים של SAG .

  חומר הניקוי הראשון- מנקה ומחדש רובה קיימת, הברקתי את הרובה באופן מרהיב, גיליתי את הצבע המקורי של הרובה. וכל זה עם מטאטא רך, תוך שניות כמו טיפקס כל הלכלוך ירד.

  חומר הניקוי השני- המקלחונית- מסירה אבנית מברזים ומקלחונים- התזתי על מקור האבנית במקומות עם אבנית קשה יותר נעזרתי בסקוטש, שטפתי במים והאבנית נעלמה..

  חומר הניקוי השלישי- מסיר ומשמיד עובש וטחב- הצטבר עובש על הקיר וגם על הקרמיקה, התזתי על נגעי העובש, תוך מספר דקות העובש הלך ונעלם כלא היה.

  בפעולות פשוטות חזרה החיות למקלחת שלי ולי שמחה ענקית בלב.

  איך לנקות חדרי רחצה בקלות?

  לתחזק את הבית זוהי משימה לא פשוטה לצד חיי השיגרה בארץ על אחת כמה וכמה עם מספר נפשות בחלל הבית. אם אפשר למצוא את “קיצורי” הדרך היעילים עם תוצאות מצוינות ללא פגיעה באף תשתית זה מבורך ואני ממליצה בחום לכל משק בית. החלק הכייפי בכך התהליך הוא לראות את תמונת ה-לפני ואת תמונת ה-אחרי לאחר הניקיון. תחושה מספקת מאין כמותה. כדי לחוש כמוני מזמינה אתכם לבקר באתר של SAG- פתרונות ניקוי מקצועיים.

  הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

  ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

  כנסו לחנות Online

  שאלות נפוצות

  על מה חשוב לשים לב במהלך הניקוי?

  לדעת לאבחן את סוג הלכלוך וחשוב מכך את סוג התשתית על מנת להתאים את חומרי הניקוי שלא ייגרם נזק! למשל תשתית שיש ותשתית קרמיקה לא ניתן להשתמש באותם חומרי ניקוי. באם קיימת אבנית על תשתית מסוג קרמיקה או גרניט פורצלן ננקה אותה באמצעות MR400 באם קיימת אבנית על ברזים ומקלחונים ננקה באמצעות המקלחונית MK105, שאינה פוגעת בתשתיות ומתאימה לכל סוגי הברזים והמקלחונים באם קיים עובש וטחב על הקרמיקה, על פס הרובה על הקיר, המסיר ומשמיד עובש וטחב OV106 ינקה באופן מושלם. באם הרובה עצמה התלכלכה, אפשרי בהחלט להחזירה לצבעה המקורי באמצעות MR400 או DC700 תלוי מהי עוצמת הלכלוך על פס הרובה אבנית, מלחים, שתן ולכלוך שהצטבר על קרקעית האסלה- ננקה באמצעות MR400 – לשים לב שהאסלה אינה סדוקה וחשוב לרוקן את המים. באם התשתית מלוכלכת בלכלוך שחור, על גבי האריח הסבון AC140 ינקה את האריח באופן מושלם. יסיר את כל שכבת השומן, הלכלוך, הווקס שעל גבי האריח באם קיימת חלודה על הכלים הסניטרים העשויים ממתכת, נירוסטה ועוד- המשחה DM680 תסיר את החלודה ותחדש את הניקל.

  למה כדאי לרכוש את תכשירי הניקוי של SAG?

  כל תכשיר ניקוי שלנו פותר לכלוך או כתם באופן ממוקד ויעיל. בתכשירים המכילים חומצה- החומצה ידידותית, ולאחר נטרול התכשיר באמצעות מים אינה נשארת ומתאדה. התכשירים אינם פוגעים בתשתיות, כל עוד מיישמים בהתאם להוראות ומתאימים את התכשיר לבעיה. אנחנו מעניקים שירות, ייעוץ והתאמת פתרון דרך הוואטסאפ, דרך התאמת פתרון באתר, בכתובת האמייל ועוד
  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים