מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


  ניקוי אמבטיה

  ניקוי אמבטיה עם ליין המוצרים של SAG


  חדר האמבטיה בכלל, והאמבטיה עצמה בפרט, הם שני המקומות הדורשים עבודת ניקוי יסודית. האמבטיה היא המקום שבו כל אחד מבני הבית מתקלח ומשיב את נפשו אחרי יום עבודה מפרך. ואולם בגלל העובדה שחדר האמבטיה, יותר מכל מקום אחר בבית, חשוף ללחות ורטיבות, חשוב מאד לשמור עליו באופן עקבי. ניקוי אמבטיה יכול וצריך להתבצע באמצעות חומרי ניקוי המטפלים בכל אחת מהבעיות ובכל סוגי הלכלוך. למה חדר האמבטיה, יותר מכל מקום אחר, סופח לכלוך? מהם סוגי הלכלוך שנמצאים באמבטיה? אילו חומרי ניקוי מסייעים לשמירה על הניקיון? היכן ניתן למצוא את החומרים האיכותיים הללו? לכל המתלבטים – הרי לפניכם התשובות.

  ניקוי אמבטיה ישנה – למה חדר האמבטיה סופח לכלוך יותר מהממוצע? 

  לכאורה, חדר האמבטיה אמור להיות המקום הנקי ביותר, זאת, משם ששם כל בני הבית מתקלחים ומתנקים. למעשה, באמבטיה המים זורמים הרבה יותר מהממוצע. לפיכך הלחות במקום היא גבוהה. בנוסף, במקום שבו יש הרבה מים יש גם אבנית, פשוט בגלל העובדה שהמים בישראל מכילים אחוז גבוה מאד של אבנית. ואכן, התוצאה המתבקשת מכל האמור לעיל היא שהסיכויים להיווצרות עובש מצד אחד והצטברות אבנית באמבטיה מצד שני הם גבוהים מאוד. ניקוי אמבטיה צריך, לפיכך, לטפל בעיקר בשתי הבעיות הללו. זאת, בנוסף לטיפול בסוגים אחרים של כתמים ולכלוך בחדר הכל כך חשוב הזה.

  ניקוי אמבטיה מאבנית בעזרת MK105 , MR400, OV106

  ניקוי אמבטיה הוא עניין מורכב. בראש וראשונה צריך לזהות את סוג הלכלוך. אם מדובר בכתמי עובש, חשוב להסיר אותם תחילה. אם העובש נגרם כתוצאה מהלחות, יש לאוורר את המקום. אם הוא נגרם כתוצאה מנזילות בצנרת, יש לטפל בנזילת הללו. סוג אחר של לכלוך הוא האבנית. הצטברות של אבנית במשך תקופה ארוכה איננה אסתטית ועלולה להפוך למפגע בריאותי של ממש. שימוש במסירי אבנית פותר את הבעיה הזאת. אם יש לכם עניין לבצע ניקוי אמבטיה איכותי באמצעות מיטב חומרי הניקוי הקיימים, אתם במקום הנכון. היכנסו לאתר של sag, תכשירים להסרת אבנית כמו המקלחונית MK105 , שתסיר באופן יסודי אבנית מברזים ומקלחונים. MR400, תכשיר לניקוי אבנית שהצטברה בכיורים, אריחים ועל הדרך לנקות את הרובה הקיימת שהשחירה. OV106, מסיר ומשמיד עובש וטחב וברוב המקרים לא תצטרכו כלל לשפשף… מזמינה אתכם בחום לתת ביקור באתר שלהם.

  הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

  ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

  כנסו לחנות Online
  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים
  עגלה פריט הוסר. Undo
  • אין מוצרים בעגלת קניות.