מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


  ניקוי מקלחון

  זה בהחלט מתסכל כאשר מצטברת אבנית על המקלחון או על הברזים. אם נקפיד לנקות ולתחזק את המקלחון אחת לשבוע – שבועיים באמצעות המקלחונית של SAG האבנית תעלם והמקלחון יהיה נקי. מרכיבי האיכול במקלחונית מחד מאוד עדינים על מנת לא לפגוע בתשתית ומנגד החומר הפעיל מפרק את האבנית ומחזיק למקלחון את הברק הטבעי שלו. ניקוי מקלחון עם המוצרים של סאג מעולם לא היה פשוט יותר!

  תרשו לעצמכם להפוך את החיים לקלים יותר! עם SAG זה פשוט לנקות

  חדר האמבטיה הוא החדר המסמל יותר מכל ניקיון ובריאות. בחדר החשוב הזה משתמש כל אחד מהדיירים בבית על מנת להתקלח, להתרענן ולהוריד מעצמו הן את הלכלוך והן את הלחץ שהצטבר במהלך היום. אם חשוב לשמור שחדר האמבטיה יהיה נקי, הרי שהניקיון של המקלחון חשוב על אחת כמה וכמה. הצטברות של אבנית על המקלחון איננה אסתטית והצטברות של עובש איננה בריאותית. לפיכך, חשוב לטפל בשני הגורמים המזהמים במהירות וביעילות. מה גורם לאבנית ולעובש על המקלחונים? איך אפשר להפטר משני הגורמים המטרידים הללו? היכן אפשר למצוא חומרי ניקוי איכותיים? כל התשובות בהמשך.

  ניקוי מקלחון- מה גורם להצטברות של אבנית ועובש על המקלחון?

  הצטברות של אבנית ועובש על המקלחון מושפעת משני גורמים. הגורם הראשון הוא איכות המים. למרבה הצער, בישראל המים מכילים כמות גבוהה מאד של אבנית. האבנית איננה מורגשת כאשר מים זורמים ובשימוש היום יומי. עם זאת, היא בולטת לעין במקומות שבהם נעשה במים שימוש אינטנסיבי, שזה בדיוק מה שקורה בחדר האמבטיה. איפה נבחין באבנית? על המקלחון, המראה, הברזים והכלים הסניטריים. העובש נוצר אם האוורור בחדר האמבטיה לוקה בחסר ואם מלאכת הניקוי לא מתבצעת בצורה משביעת רצון. מבין שני המפגעים הללו האבנית מהווה, כאמור, מפגע אסתטי במהותו. העובש, מנגד, מהווה מפגע בריאותי ויש לטפל בו במהירות הרבה ביותר.

  איך לנקות מקלחון בצורה הטובה ביותר?

  שמירה על חדר אמבטיה נקי היא ללא ספק דרך מצוינת למנוע הצטברות של עובש. גם אוורור של המקום וייבוש שלו אחרי כל מקלחת משיג תוצאות טובות. ואולם למרות הכל, הן האבנית והן העובש נוטים להצטבר. אפשר לנקות אותם באמצעות חומרי הניקוי הרגילים, אבל עדיף לבצע עבודת ניקוי מקלחון באמצעות חומרים איכותיים ומקצועיים. חברת SAG מציעה לבעלי דירות ובתי מגורים חומרים איכותיים המיועדים הן לניקוי אבנית והן לניקוי עובש. היעילות של החומרים הללו גבוהה והניקיון נשמר לאורך זמן. תכשירי הניקוי אינם פוגעים בתשתית, מתאימים לכלים סניטריים שחורים וכמעט ללא מאמץ ולפעמים עם שפשוף קל האבנית והעובש ייעלמו כלא היו.  מעוניינים בניקיון מושלם למקלחון? זה המקום הנכון עבורכם. היכנסו לאתר של  sag chemical system ‘ועשו צעד ראשון בדרך למציאת חומרים שיאפשרו לכם לבצע ניקוי מקלחון בצורה מושלמת.

  ניקוי זכוכית מקלחון

  חדר האמבטיה הוא אחד החדרים היותר חשובים בבית. החדר הזה הוא המקום שבו כל הדיירים בבית מתקלחים, מתרעננים ומשיבים את רוחם אחרי יום עבודה או יום עסקים ארוך ומייגע. הקפדה על הניקיון בחדר האמבטיה היא, לפיכך, מטלה מאד חיונית. אחד הדברים שחשוב להקפיד עליהם במיוחד הוא ניקוי זכוכית מקלחון בחדר האמבטיה. מהו המקלחון ומה החשיבות שלו בחדר האמבטיה? איך אפשר לנקות את זכוכית המקלחון ובאילו חומרים צריך לעשות שימוש? היכן אפשר להשיג חומרי ניקוי איכותיים וייחודיים? בהמשך המאמר נשיב בצרה ממוקדת לשאלות הללו.

  ניקוי זכוכית מקלחון – מהו המקלחון ומה החשיבות שלו בחדר האמבטיה?

  המקלחון הוא האמצעי התוחם את האזור בחדר האמבטיה המוקדש למקלחת. החשיבות של המקלחון נועדה לשתי מטרות: המטרה הראשונה היא למנוע זליגה של מים לחלקים אחרים בחדר האמבטיה. זאת, במטרה למנוע החלקה של מי שנמצא במקום ובעיות אחרות. המטרה השנייה של המקלחון היא עיצובית – מדובר בפריט המשנה את המראה והתחושה בחדר האמבטיה. לפיכך, ניקוי זכוכית מקלחון בחדר האמבטיה חשוב לשמירה הן על המראה והן על הבריאות של המשתמשים. ניקוי המקלחון ניתן לביצוע באמצעות מסיר אבנית או מסיר שומנים. זאת, בהתאם לסוג הכתמים. את הניקוי חשוב לבצע לעיתים קרובות, בעיקר במטרה לשמור על המראה הנאה ועל הבריאות של המשתמשים. לניקוי המקלחון, חשוב מאד לעשות שימוש בחומרים איכותיים המתאימים לאופי הכתמים. כדאי ואפילו מומלץ להתייעץ עם מומחים כשבוחרים את חומרי הניקוי המתאימים. חברת SAG , פתחה את המקלחונית המיועדת להסרת אבנית ממקלחונים וברזים, היתרונות של המקלחונית- אינה פוגעת בתשתיות, מתאימה לניקוי כלים סניטריים שחורים ובמרבית המקרים כמעט ולא תצטרכו לשפשף על מנת להסיר את האבנית, במקרים של אבנית קשה תוכלו להיעזר בסקוטש רך לבן.

  חומר לניקוי מקלחון איכותי – היכן משיגים אותו?

  כאמור, ניקוי של זכוכית מקלחון והחזרה שלה למצב המקורי, מחייב שימוש בחומרי הניקוי האיכותיים ביותר. הכמות הגדולה של מים הניתזים על המקלחון באופן קבוע, יוצרת בהכרח כמות גדולה של אבנית. ההסרה של האבנית מחייבת שימוש בחומרי ניקוי מתאימים. גם השומנים בסבון, בשמפו ובכלל, דורשים ניקוי יסודי באמצעות מסירי שומנים איכותיים. אם יש לכם עניין לנקות את המקלחון שלכם ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר, זה המקום הנכון עבורכם. היכנסו לאתר של sag – פתרונות ניקוי מקצועיים ותחדשו לעצמכם את הברזים והמקלחונים.

  הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

  ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

  כנסו לחנות Online

  שאלות נפוצות

  מהי הדרך הקלה והיעילה ביותר לנקות מקלחון?

  בדרך כלל על זכוכית המקלחון תיווצר אבנית, אלו הם המים במדינתנו מכילים אבנית. בהמון מהמקרים האבנית תהיה כלואה מתחת לשומנים ולכן יהיה מאוד קשה להיפתר ממנה. מה נמליץ לעשות? לנקות את המקלחון עם מעט פריי (נוזל כלים) ולאחר מכן לנקות עם המקלחונית MK105. להתיז, לשפשף עם סקוטש רך לבן ולשטוף במים. ניתן לחזור על הפעולה במידת הצורך..

  מה עוד ניתן לנקות באמצעות המקלחונית?

  ניתן לנקות את הברזים בחדר הרחצה ובכלל. ניתן לנקות את מגירת מכונת הכביסה מצבר של אבנית. ניתן לנקות את פס הרובה באם מידת הלכלוך שהצטברה עליו הנה קטנה וכאשר התשתית היא קרמיקה או גרניט פורצלן. המקלחונית מתאימה גם לכלים סניטריים שחורים.

  היכן ניתן לרכוש את המקלחונית

  ניתן לרכוש את המקלחונית באתר של SAG או אצל המפיצים המורשים ברחבי הארץ. כל המידע מופיע באתר
  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים
  עגלה פריט הוסר. Undo
  • אין מוצרים בעגלת קניות.