מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים


אין לך מושג איך לנקות את הכתם? שלחו לנו תמונה ואנו נחזור עם פתרון מושלם עבורך!חומרי ניקוי לניקיון פסח

פסח זהו זמן מצוין לניקוי ייסודי של הבית.

את הניקיון לפסח מחלקים לאזורים השונים בבית , חדרי אמבטיה, מטבח, סלון, מסדרון וחדרים.

תהליך הניקוי חייב להיות בהתאם לסוג התשתית.

לתשתית של אריחים מחוספסים בחלל הבית ובחדרי אמבטיה מומלץ להשתמש בסבון מרוכז AC 664 לצורך פירוק מושלם של הלכלוך והגנה מלאה לאורך זמן. השימוש בסבון הינו פשוט וקל ואינו צורך כלים מיוחדים. AC 664 מתאים לניקוי ייסודי של כל סוגי אריחי הקרמיקה/גרניט פורצלן מחוספסים ויתרון משמעותי נוסף זה שהשימוש בו אינו פוגע בסביבה או באביזרים שונים , גם אם נגע בחלקי מתכת או ניקל בזמן הניקוי אתם יכולים להישאר רגועים. המוצר אינו חומצתי.

תרכיז סבון אנטיבקטריאלי AC 664

לניקוי יסודי של אריחי גרניט פורצלן/קרמיקה מבריקים מומלץ להשתמש בסבון מרוכז AC 140 המשולב פורמולה ייחודית לניקוי מושלם ולמראה מבריק מכתמים. השימוש בסבון זה מומלץ באופן שוטף לשמירה על מראה האריחים. כמו הסבון הקודם, השימוש בסבון זה אינו פוגע בסביבה וניתן להשתמש בו ללא כל חשש.

הסבונים מגיעים באריזה המכילה 1 ליטר אך הם מרוכזים , כלומר יש צורך בדילול של הסבון עם מים טרם הניקוי. הדילול מתבצע בהתאם לרמת הלכלוך.. אתם שולטים ברמה המדויקת של עצמת הלכלוך.

לפני פסח, אנשים רבים מבצעים שיפוץ אינטנסיבי בבית. שיפוץ של חדרי אמבטיה עלול להשאיר לכלוכים רבים כגון : שאריות צמנט, שאריות בטון, סימני רובה על גבי האריח ועוד…

לניקוי אינטנסיבי ולפירוק מושלם של כל שאריות הלכלוך, מומלץ להשתמש בתכשיר 800 MR בעל נוסחה משולבת לפירוק החומר והסרתו מהתשתית המיועדת. חומר זה מתאים לאריחי קרמיקה וגרניט פורצלן מכל הסוגים. שימו לב כי השימוש בחומר זה אינו מתאים לתשתיות אבן סופגת כגון שיש או אבן טבעית.

לכל בעיה פתרון! צרו עמנו קשר ונדאג להתאים לכם את המוצר המנצח בהתאם לסוג התשתית שברשותכם.

הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

כנסו לחנות Online
חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים
עגלה פריט הוסר. Undo
  • אין מוצרים בעגלת קניות.