מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים


  שטיפת רצפה

  זאת השאלה ששאלתי באחת מקבוצות הפייסבוק המיועדת לחולי ניקיון. ליתר דיוק זה הוצג כך:

  “השלם את המשפט, שטיפת ריצפה עבורך היא…..?” 

  התקבלו 641 תגובות, הן מגברים והן מנשים. חייבת לציין כי זה היה מרתק. אם אני מנתחת זאת התשובות התחלקו לשלוש קטגוריות: 

  הראשונה- שטיפת הבית עם חומר לשטיפת רצפות, המשמעות של זה- החיים – נחת, עונג, חיים, אושר, רגיעה לנשמה, הסיבה להתעורר בבוקר, כיף, תרפיה, כדור הרגעה, אהבת עולם, ניקיון הנפש, סיפוק, אהבה מהלב, ניקיון הראש והמחשבות, הרגשה נפלאה, יום ספא, אוויר לנשימה, טיהור, שחרור, שווה הכול, תשוקתי ועוד תיאורים המתארים שבמידה וניקח להם את התפקיד זה יהיה אסון עבורם.

  השנייה- שטיפת הבית המשמעות של זה- סיוט– שנאת חיי, המוות, בזבוז זמן, עונש, לא כיף, לא עבורי, פעולה מרגיזה, גהינום, עינוי, טרחה, מרד, כאב גב, הצילו, עול, תיק, לא קורה, סבל, פעולה שרודפת אותי, רגע מתסכל ועוד תיאורים המתארים עד כמה היו שמחים להעניק את המשימה לאחר.

  השלישית- שטיפת הבית המשמעות של זה- נע בין הסיוט לחיים – עניין שבשגרה, לא התפקיד שלי בבית, מטלה שצריך לבצע, הכרחי, תעסוקה מדהימה, משהו שאני דוחה באופן קבוע, כי צריך, חלק מהניקיון השוטף, יש לי מנקה. לומדים לחיות לצד זה. 

  חומר לשטיפת רצפה

  איך לבחור חומר לשטיפת רצפות?

  איך לשטוף רצפה?

  שטיפת ריצפה זוהי פעולה שלא ניתן לחמוק ממנה לאלו שאוהבים יותר ולאלו שפחות, בין אם נבחר לבצע זאת בעצמנו בעזרת חומרים לשטיפת רצפות בבית, או באמצעות שירות אותו נרכוש בתשלום. על מנת להגיע לפעולה הזו מוכנים עלינו להיות מאובזרים ב דלי, מגב, סמרטוט והכי חשוב חומר לרצפה. נוזל לשטיפת רצפה זו אחת הבחירות היותר חשובות בנושא ניקיון הבית. “מרבית” מחולי הניקיון שענו על השאלה תיארו את שטיפת הרצפה כרגע מנחם, לקראת סיום הניקיון והכי חשוב התחושה שזה מעניק בסיום. כלומר, האבק, השירותים והמקלחת, החלפת המצעים והחלק הפיזי הקשה הסתיים. הגענו למקצה הסיום, שטיפת הרצפה בשילוב הריח הנכון והמדויק ביותר לאנשי הבית משחררים האנחת רווחה של סיפוק, ריגוש ואף תחושה שזה הרגע הכי טוב של היום.

  בהחלט, כדאי לבצע את התחקיר הנכון מיהו אותו נוזל לשטיפת הרצפה המתאים במיוחד לך ועבורך!

  אך נשאלת שאלה נוספת – כמה פעמים שטפת את הבית, ונשארו סימני דריכה, עננות, כתמים על האריחים? גם לאחר שגיוונת והחלפת מספר חברות של חומר לרצפה?

  כלומר, עבדת כל כך קשה, השקעת מזמנך, כוחך וגם בחלק הכלכלי של בחירת חומרי ניקוי או חומר לשטיפת רצפה ועדין בסיום הפעולה- התחושה קשה והתוצאה מאכזבת, נראה כי כמעט כלום לא השתנה, למעט הריח הטוב שהתפשט בחלל הבית מה שמנחם קלות.

  התופעה הזאת מתרחשת מכמה סיבות: כאשר האריח צובר לכלוך מיהותנו יצור חי, לעיתים האריח מגיע מראש עם שכבת ווקס/ דונג ( שומן) עליו ולרוב כאשר משתמשים בתכשירי שטיפה שאינם מתאימים או שמכילים שמנים, ווקס ומכאן התופעה רק הולכת ומחמירה כיוון שקורת פעולה הפוכה הם מייצרים עוד שכבות של שומן על גבי האריח ולא משנה כמה נשטוף, התוצאה תהיה זהה ואף מחמירה משטיפה לשטיפה.

  האם ניתן לקבל תוצאה טובה ומספקת בפעולה פשוטה סה”כ של שטיפת ריצפה? בהנחה שהאריח מסוג גרניט פורצלן מבריק, מט, לפאתו או קרמיקה.

  התשובה היא בהחלט כן! עם חומר רצפה נכון, מקצועי ואיכותי של חברת SAG  ותאמינו לי שהתנסיתי בכל נוזל לרצפה אפשרי.

  חומר רצפה מקצועי – הפתרון מבית SAG

  חברת SAG  – פתרונות ניקוי מקצועיים, פתחה שני מוצרים המשלימים אחד את השני ובכך גורמים לצרכן הפרטי- לנחת!! תחילה יש להשתמש עם הסבון AC140 – חומר לשטיפת רצפה המכיל סבון מקצועי אשר יסיר את כל שכבת השומן, הווקס והלכלוך שהצטבר על גבי האריח. בפעולה פשוטה של חצי כוס חד פעמית המוסיפים  לדלי מים (10 ליטר), שופכים על האריח, באמצעות מטאטא רך משפשפים היטב את האריח, צופים בכל הלכלוך שיוצא, בעצם, התכשיר יסיר את כל שאריות הווקסים שהצטברו וינקה את האריח מהיסוד. ניתן לחזור על הפעולה עד לתוצאה הרצויה. לאחר שסיימנו את השלב הזה מוציאים את כל שאריות התכשיר עם מים. טיפלנו באריח ונטרלנו את צבר הלכלוך. על מנת לשמר את המצב והתוצאה המופלאה, יש לשטוף את הבית לשטיפה יומיומית רק עם נוזל הרצפות SAG&CLEAN שאינו מכיל ווקסים, מתייבש תוך 12 שניות, אינו משאיר סימני ניגוב, ריח מעולה! רק חשוב להשתמש בסמרטוט חדש שלא פגש בחומרי ניקוי אחרים. 

  ההמלצה מתאימה לגרניט פורצלן על כל סוגיו – מט, מבריק, לפאתו ואריחי קרמיקה. אפשר להפוך את החיים קלים יותר. עם סאג, זה פשוט לנקות! אני התאהבתי מחדש ברצפה המבריקה שלי.

  הכנסו לחנות שלנו ומצאו מוצרים לפי קטגוריות

  ותוכלו למצוא מגוון מוצרים בתחום הנקיון, ההגנה והתחזוקה

  כנסו לחנות Online
  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים